w

Sara James wystąpiła w finale amerykańskiego „Mam talent”. Publiczność i jury nagrodzili ją owacjami na stojąco! Zaśpiewała wielki przebój [WIDEO]

Sara James, jury AGT - fot. screenshot YouTube @America's Got Talent
Sara James, jury AGT - fot. screenshot YouTube @America's Got Talent

W nocy z 13 na 14 września odbył się wielki finał programu America’s Got Talent, w którym o główną wygraną zawalczyła Sara James! Jak sobie poradziła? Jaki utwór wybrała? Czy wygrała?

Sara James już na etapie castingów podbiła serca jurorów, widzów i publiczności. Na scenie zaprezentowała utwór Billie Eilish pt. Lovely, za co otrzymała złoty przycisk. W półfinale ciążyła na niej ogromna presja, ale nawet ona nie była w stanie podciąć jej skrzydeł. Po raz kolejny została nagrodzona owacjami na stojąco, a jej interpretacja piosenki Eltona Johna pt. Rocket Man podbija internet. Wideo z jej występu udostępnione przez America’s Got Talent na YouTube obejrzano ponad 3 miliony razy!

Wszyscy z niecierpliwością czekali na finałowy popis Sary. O główną wygraną – 1 mln dolarów — walczyło łącznie 11 uczestników. Mimo że rywalizacja była zacięta, nikogo nie zjadł stres, i dali show na najwyższym poziomie. Jak wypadła Sara?

Sara James wystąpiła w finale amerykańskiego Mam talent. Jak sobie poradziła?

Sara James przez dwa tygodnie przygotowywała się do finałowego występu. Tym razem zaśpiewała utwór Running Up That Hill Kate Bush, który jest bardzo popularny w mediach społecznościowych za sprawą 4. sezonu Stranger Things. Gdy tylko jej występ dobiegł końca, wszyscy poderwali się na równe nogi i nagrodzili ją gromkimi brawami.

Poniżej możecie obejrzeć ten spektakularny występ.

W sieci niemal od razu rozgorzała dyskusja na temat tego, jak poradziła sobie Polka. Wielu Amerykanów twierdzi, że nie tylko doskonale śpiewa, ale i rusza się na scenie, dzięki czemu wszystkie jej występy są kompletne i niesamowite.

  • Płakałem przez cały ten występ. Cóż za wspaniały głos! Była warta złotego przycisku!
  • Ta dziewczyna jest absolutnie niemożliwa! Ta noc zmieni jej życie na zawsze. Bez wątpienia będzie kolejną wielką gwiazdą na Billboard! (mowa o gali Billboard Music Awards — przyp. red.
  • Gdybym była z Polski, byłabym baaaaaardzo dumna. Jako istota żyjąca jestem jeszcze dumniejsza. Idź, Saro, idź!
  • Gdyby Whitney Houston i Rihanna miały muzyczne dziecko – to byłby ich maluch. Taki piękny talent.

Porównanie do Whitney Houston jest jak najbardziej trafne. Przypomnijmy tylko, że jurorzy The Voice Kids okrzyknęli 14-latkę polską Whitney. Jak widać, nie tylko oni są tego zdania.

Czy Sara James wygrała amerykański Mam talent?

Finał 17. sezonu America’s Got Talent odbył się w nocy z 13 na 14 września czasu polskiego. Na wyniki jednak przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ponieważ zwycięzca nie jest wybierany i ogłaszany od razu. Dopiero dzisiaj, 14 września, dowiemy się, kto wygrał.

A co jest do zgarnięcia? Osoba, która zdaniem widzów najlepiej poradziła sobie na wszystkich etapach, otrzyma 1 milion dolarów, co w przeliczeniu daje ok. 4,7 mln złotych oraz headline show w Las Vegas, czyli występ na scenie w Las Vegas Strip. Dla wielu uczestników będzie to o wiele ważniejsze niż nagroda pieniężna, ponieważ na tej scenie występują tylko największe gwiazdy, do których z powodzeniem zaliczyć można Mariah Carey, Cher czy Celine Dion.

Nie pozostaje nam nic innego, jak z całych sił trzymać kciuki za Sarę James! Myślicie, że wygra?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Poszedł na randkę z Dodą. Ujawnił, jak było w rzeczywistości. „Telewizja pokazała tylko urywki”

Zdewastował Lamborghini dla sesji zdjęciowej. Właściciel wyznaczył 100 tys. złotych nagrody [VIDEO]