w

Wielkanoc 2022. Gwiazdy składają życzenia świąteczne

fot. Instagram

Wielkanoc to najważniejsze święto chrześcijańskie, symbolizujące mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Święta są ważnym czasem także dla osób mniej przywiązanych do wiary, ponieważ są okazją do rodzinnego spędzenia czasu i spotkania się z dawno niewidzianymi krewnymi.

Z okazji Wielkiej Niedzieli sprawdziliśmy, jakie życzenia z okazji świąt składają polskie gwiazdy. Kto waszym zdaniem wykazał się największą pomysłowością?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Mama Antka Królikowskiego, który ostatnio zamieszany jest w liczne skandale, a na jaw wyszły informacje o jego ciężkiej chorobie, w swoich życzeniach dużą uwagę przyłożyła do zdrowia i pokonywanie trudności w życiu.

Drodzy, z okazji Świąt Wielkanocnych, chciałaby Wam życzyć dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Życzę Wam radosnych, spokojnych świąt. Uśmiechajmy się do siebie, bądźmy dla siebie dobrzy i życzliwi, nie tylko od święta. Życzę Wam siły w pokonywaniu wszelkich trudności i wiary w lepsze jutro! Wesołych Świąt!

Rafał Cieszyński

Aktor i kulturysta pochwalił się piękną świąteczną kartką w kształcie jajka, którą otrzymał od swojej córeczki. Rafał w swoich życzeniach podkreślił, że dobro zawsze zwycięża.

Cudownie jest wstać rano i znaleźć w skrzynce pocztowej świąteczną kartkę od córeczki. Wspaniałej i rodzinnej Wielkiej Soboty Wam życzę. I pamiętajmy: będzie dobrze! Dobro zawsze zwycięża! Przecież tego właśnie uczą nas te Święta.

Edyta Herbuś

Edyta w tym roku spędza Święta Wielkanocne w nietypowej lokalizacji. Celebrytka zdecydowała się wyjechać na święta do luksusowego hotelu w Zakopanem. Nie zapomniała jednak o rodzinie, którą odwiedziła zaraz przed odjazdem.

Radosnego odrodzenia kochani !
Rozkwitajcie w tej pełni, jak wiosenne krokusy. Życzę Wam czułych relacji, namiętności i odpuszczenia. Odwagi do bycia sobą w pełni. Nie bójcie się swojej dzikości i autentyczności. Nie bójcie się żyć, kochać, wściekać, płakać i wybaczać. Niech nowy początek przyniesie harmonię i spełnienie. Wesołego Alleluja!

Sylwia Gliwa

Sylwia w swoich życzeniach skupiła się przede wszystkim na potrzebie posiadania kochającej rodziny i wspierającego otoczenia.

Wszystkim Wam i sobie życzę: spokoju, normalności, realności, radości z życia, marzeń, planów, przyjaciół, spokojnego normalnego domu, w którym będzie ktoś czekał i przytuli kiedy jest taka potrzeba. Wesołego Alleluja.

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta podczas składania tegorocznych życzeń nie zapomniała o obecnej sytuacji na Ukrainie. Aktorka wyraziła nadzieję, że uda pokonać się zło i nastanie pokój.

Czasy ciężkie, Świat stawia przed nami wciąż nowe wyzwania…
Spokoju i zdrowia Wam życzę na te Święta…
A Światu pokoju oraz by dobro i miłość pokonały całe to zło.

Izabela Janachowska

Prowadząca Polsat Café oraz była prowadząca 12. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zdecydowała się na proste życzenia po angielsku. Jednocześnie zdradziła, że wraz z synkiem i mężem święta spędzi u rodziców.

Happy Easter 🐣🐰 #happyeastereveryone #familytimeisthebesttime #enjoythemoment

Katarzyna Zielińska

Aktorka, która ogólnopolską popularność zdobyła dzięki roli Marty Walawskiej w serialu Barwy szczęścia pochwaliła się zdjęciem ze swoim synkiem. Zielińska życzy wszystkim świąt spędzonych w rodzinnym gronie.

I właśnie takich Świąt Wam życzę! Dużo miłości 🐰🐰🐰🐰

Filip Chajzer

Prezenter i dziennikarz zdecydował zażyczyć swoim obserwującym spokoju, wiary i miłości. Jednocześnie zachęcił do obejrzenia nowego odcinka Dzień Dobry TVN.

Najdrożsi – Zdrowych, przepełnionych spokojem i nadzieją świąt Wielkanocnych. Miłości i wiary. Jeszcze będzie pięknie. Obiecuję

Joanna Moro

Aktorka, prezenterka i piosenkarka spędza święta na Litwie wraz ze swoją rodziną. Prócz sprzątania i spotkań z rodziną Joanna znalazła też czas na morsowanie, którym pochwaliła się na swoim Instagramie. Tak brzmiały jej życzenia:

Wesołych Świat Wielkiej Nocy!
W tym roku bardzo doceniamy czas spędzony z rodziną w Wilnie na Litwie. Nie możemy się sobą nacieszyć. Razem gotujemy, sprzątamy, dekorujemy – celebrujemy życie. Życzymy Wam spokojnych i przepełnionych dobrem i radością Świat! Niech dobro się niesie …

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Koszyczek Wielkanocny, fot. Pixabay

Wielkanoc 2022. Gwiazdy pochwaliły się koszyczkami wielkanocnymi. Krupińska, Janachowska, Bomba

Wielkanoc 2022. Izabela Janachowska, Katarzyna Cichopek, Julia Wieniawa, Anna Lewandowska, fot. Instagram

Wielkanoc 2022. Jak świętują gwiazdy? Lewandowska, Wieniawa, Cichopek, Janachowska