w

Wielkanoc 2022. Jak świętują gwiazdy? Lewandowska, Wieniawa, Cichopek, Janachowska

Wielkanoc 2022. Izabela Janachowska, Katarzyna Cichopek, Julia Wieniawa, Anna Lewandowska, fot. Instagram
Wielkanoc 2022. Izabela Janachowska, Katarzyna Cichopek, Julia Wieniawa, Anna Lewandowska, fot. Instagram

Wielkanoc to czas, gdy możemy odetchnąć od natłoku codziennych obowiązków, a także spotkać się z bliskimi. Sprawdziliśmy, jak w tym roku świętują gwiazdy. Zagraniczne wyjazdy, wizyty u rodziny i wiele, wiele innych. Zobacz naszą galerię.

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijański. W ciągu tych kilku szczególnych dni celebrujemy misterium paschalne Jezusa, czyli mękę, śmierć i zmartwychwstanie. To jedyna uroczystość, która nie ma stałej daty. Sobór nicejski z 325 roku ustalił, że obchodzona jest ona w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. Zawsze wypada między 22 marca a 25 kwietnia.

Zobacz także: Wielkanoc 2022. Magda Gessler, Anna Lewandowska, Dorota Gardias… Gwiazdy zdradzają przepisy na dania wielkanocne

W tym szczególnym czasie wiele gwiazd pokazuje w sieci, jak spędza święta. Niektórzy wybrali się na zagraniczne wakacje, by tam odetchnąć od natłoku codziennych obowiązków, inni natomiast zdecydowali się spędzić je w domowym zaciszu.

Wielkanoc 2022. Jak świętują gwiazdy?

Gwiazdy świętują już od soboty. Na ich profilach na Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć i wpisów, na których zdradzają, jak spędzają wolny czas. Wiele z nich odwiedziło zagraniczne kurorty. Koniecznie sprawdźcie naszą fotorelację.

Wielkanoc 2022. Jak świętuje Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek już w czwartek wybrała się na zagraniczne wakacje z dziećmi. Regularnie udostępnia na Instagramie z wypadu na Malediwy. Wybrała się tam z bratem, Jackiem i jego rodziną. Najpierw polecieli do Dubaju, a stamtąd na egzotyczną wyspę. Od kilku dni wraz z synem Adamem i córką Helenką zażywają kąpieli słonecznych oraz pluskają się w lazurowych wodach Oceanu Indyjskiego.

Święta Wielkanocne.

Wielkanoc 2022. Jak świętuje Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska w środę poleciała z mężem do Grecji. To właśnie tam, w swoim drugim domu, planują obchodzić Wielkanoc. Trzeba przyznać, że towarzyszą im naprawdę rajskie widoki.

Na Wielkanoc, wyfrunęliśmy do drugiego domu… Grecja NASZ AZYL […].

Ewa Chodakowska, fot. Instagram @chodakowskaewa
Ewa Chodakowska, fot. Instagram @chodakowskaewa

Wielkanoc 2022. Jak świętuje Izabela Janachowska?

Izabela Janachowska często podróżuje, jednak na święta zdecydowała się zostać w domu. Wraz z synkiem i mamą wybrała się w sobotę do kościoła ze święconką, a później razem spędzali miło czas.

Happy Easter — napisała na Instagramie.

Wielkanoc 2022. Jak świętuje Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska świętuje Wielkanoc na Majorce. Wybrała się tam wraz z córeczkami, Klarą i Laurą. Przez kilka pierwszych dni zwiedzały okolicę. Wybrały się także do centrum, by obejrzeć tradycyjne procesje, podczas których na ulicach można zobaczyć m.in. pokutujących na ulicach braci z zakonów, ubranych w tradycyjne szaty ze stożkowymi kapturami.

Anna Lewandowska, fot. Instastory @annalewandowskahpba
Anna Lewandowska, fot. Instastory @annalewandowskahpba

Wielkanoc 2022. Jak świętuje Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa świętuje na Malediwach. Od kilku tygodni niemalże nieprzerwanie przebywa poza granicami kraju. Wcześniej towarzyszyli jej przyjaciele, a obecnie spędza czas z chłopakiem, Nikodemem Rozbickim. Na swoim profilu na Instagramie zasypuje fanów gradem zdjęć.

Wielkanoc 2022. Jak świętuje Cezary Pazura?

Cezary Pazura świętuje z rodziną na Zanzibarze. Wraz z Edytą Górniak i dziećmi od kilku dni podziwiają okolicę. W Wielką Sobotę wybrali się do Cheetah’s Rock — pogotowia dla dzikich zwierząt w Tanzanii.

W naszej galerii znajdziecie także zdjęcia innych gwiazd. Swoimi świętami pochwalili się również: Joanna Koroniewska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Wielkanoc 2022. Gwiazdy składają życzenia świąteczne

Katarzyna Sokołowska jest w CIĄŻY! Jurorka „Top Model” pokazała zaokrąglony brzuszek. „Cuda się zdarzają”