w

[WIDEO] Tak się bawią w Zakopanem! Roznegliżowany muszkieter wskoczył na dach busa i z dwoma kolegami bawił się w najlepsze

Impreza w Zakopanem - fot. screenshot Facebook @Stoją Stargard
Impreza w Zakopanem - fot. screenshot Facebook @Stoją Stargard

Niektórych potrafi ponieść ułańska fantazja. Ci panowie postanowili zabawić się na ulicach Zakopanego w nietypowy sposób. Ten wyczyn z pewnością na długo zapadnie w pamięci przechodniów i kierowców. Czy aby dla kilku minut sławy warto było ryzykować życiem?

Ludzie nie przestają zaskakiwać. Trzech roznegliżowanych muszkieterów postanowiło zwiedzić Zakopane w nietypowy sposób. Dwóch stało na progach czarnego busa i wymachiwało do przechodniów, a trzeci wskoczył na jego dach. Nagranie z ich eskapady bije rekordy popularności w sieci.

Podróżowali po Zakopanem na dachu busa

Do zdarzenia doszło 15 lipca około godziny 19.00. To właśnie wtedy na ulicę Nowatorską w Zakopanem wjechał czarny bus na podlaskich tablicach rejestracyjnych, który stał się atrakcją wieczoru. O ile sam pojazd nie przyciągałby uwagi, o tyle zachowanie jego pasażerów wywołało niemałe poruszenie.

W samochodzie znajdował się wyłącznie kierowca, natomiast jego pasażerowie postanowili dać spektakularne show. Jeden z nich wskoczył na dach i niczym surfer przemierzał trasę co i rusz wymachując do ludzi. Jego dwóch kompanów otworzyło boczne drzwi i stojąc na progu, rytmicznie podrygiwali najpewniej w takt muzyki oraz wykrzykiwali jakieś hasła. Kierowcy z innych aut trąbili, a zaskoczeni ludzie odwracali głowy, ze zdziwieniem przyglądając się ich popisom.

Nie trzeba mówić, że o ile zrobili furorę, o tyle zachowali się skrajnie nieodpowiedzialnie. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby kierowca musiał gwałtownie zahamować. Poniżej możecie obejrzeć nagranie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Robert Lewandowski - fot. Instagram @rl9

Wyszło na jaw, ile Robert Lewandowski zarobi w Barcelonie. Mocno dostanie po portfelu

Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears, YouTube @Britney Spears

[WIDEO] Britney Spears przerwała milczenie i nagrała, jak śpiewa „Baby One More Time”. Jej głos nie brzmi tak samo, jak kiedyś