w

DramatDramat

Pojedli, popili i wyszli… nie płacąc! Właściciele lokalu z Zakopanego dali naciągaczom solidną nauczkę

Uciekli z restauracji nie płacąc za posiłek - fot. Facebook @Bakowozohylinawyznio
Uciekli z restauracji nie płacąc za posiłek - fot. Facebook @Bakowozohylinawyznio

Restauracja funkcjonująca w Zakopanem udostępniła w sieci wpis z wizerunkiem trzech mężczyzn, którzy bardzo podpali właścicielom i obsłudze. To, co zrobili, wprost nie mieści się w głowie.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi początek sezonu turystycznego. Z uwagi na to, że w ostatnich dniach pogoda coraz bardziej dopisuje, wielu turystów już teraz ruszyło w świat, by podziwiać okoliczne pejzaże, spacerować po górach, czy też wygrzewać się na piaszczystych plażach. Wszyscy podczas takich wypadów chętnie zaglądają do okolicznych restauracji, by spróbować tamtejszych przysmaków. Ci mężczyźni na długo zapadną w pamięci obsłudze jednego z zakopiańskich lokali.

Wyszli z restauracji, nie płacąc. Właściciele dali im bolesną nauczkę

Restauracja Bąkowo Zohylina Wyżnio nie traci energii na utarczki z nieuczciwymi gośćmi, tylko od razu przechodzi do działania. Ostatnio w lokalu pojawiło się trzech mężczyzn, którzy postanowili spróbować dań z karty, a gdy przyszło do płacenia, niepostrzeżenie czmychnęli na zewnątrz, pozostawiając nieuregulowany rachunek.

Właściciele postanowili dać im solidną nauczkę… publicznie wzywając do uregulowania płatności. Ba! Żeby nikt nie miał wątpliwości, wpis opatrzyli zdjęciami z monitoringu, na którym dokładnie widać, jak w krótkich odstępach czasu opuszczają restaurację.

Zapraszamy Panów do uregulowania rachunku inaczej sprawa i nagranie trafia na policję — napisano w komunikacie.

Uciekli z restauracji nie płacąc rachunku - fot. Facebook @Bakowozohylinawyznio
Uciekli z restauracji nie płacąc rachunku – fot. Facebook @Bakowozohylinawyznio

Internauci nie kryją swojego rozgoryczenia. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy:

  • Ale buraki, prostaki i chamy.
  • Ale wstyd !!!!! Cudowne miejsce ze wspaniałą obsługą i takie chamstwo.
  • Dzisiaj! W epoce wszechobecnych kamer takie zachowanie?
  • Nażreć się i nie zapłacić, ale obciach.

Właściciele dali panom czas do soboty 11 czerwca, do godziny 23. Myślicie, że zgłosili się do lokalu, by uregulować rachunek?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Mina rozerwała go na oczach rodziny - fot. Twitter @Taurevanime

Poszedł na plażę, by popływać w morzu. Nie spodziewał się, że Rosjanie zastawili tam pułapkę. Mina rozerwała go na oczach rodziny

Antek Królikowski, Joanna Opozda, fot. AKPA

Joanna Opozda i Antek Królikowski szykują się do rozwodu kościelnego? Na jaw wyszły nowe fakty. Ksiądz nie krył swojego oburzenia