w

DramatDramat HahaHaha

[WIDEO] Staruszka wpadła w szał w autobusie miejskim. Wydzierała się na innych pasażerów i rzucała bluzgami. Nagranie jest hitem na TikToku

Wściekła kobieta zaczęła wydzierać się na cały autobus - fot. screenshot TikTok @sh3383u
Wściekła kobieta zaczęła wydzierać się na cały autobus - fot. screenshot TikTok @sh3383u

W autobusach miejskich można zobaczyć wiele, jednak pasażerowie we Wrocławiu czegoś takiego się nie spodziewali. Agresywna staruszka zaczęła w wulgarny sposób wydzierać się do młodzieży, wspominając o diable i kościele. Nagranie podbija TikToka.

Do niecodziennej sytuacji doszło w jednym z autobusów miejskich we Wrocławiu. Sytuacja zaogniła się na tyle, że kierowca postanowił wyprosić awanturującą się pasażerkę z autobusu, nim jednak to zrobił, chłopak zdążył nagrać telefonem całe zajście, a wideo opublikował na TikToku.

Starsza kobieta zwyzywała młodzież jadącą autobusem miejskim

W niejednym filmie nie dzieje się tyle, co na tym kilkunastosekundowym filmiku, który nie jest przeznaczony dla osób wrażliwych. Autor w jednym z komentarzy zamieszczonych pod nagraniem wyjaśnił, że starsza pani wpadła w szał po tym, jak jego siostra kichnęła.

Jechaliśmy z siostrą do domu, i siostrzyczka kichnęła, no wiadomo […] i babką zaczęła się drzeć, że ma koronawirusa.

Kobieta niemal od razu zwróciła na siebie uwagę wszystkich pasażerów. Na wideo, które udostępnił chłopak słychać, jak krzyczy:

Wyp***dalaj o tam do kościoła, ksiądz Ci da numer telefonu na policję.

Nagle słychać męski głos, który pyta, czy agresywna pasażerka opuści pojazd sama, czy też wymaga pomocy. Zdaje się, że te słowa jeszcze bardziej ją zdenerwowały, ponieważ tym razem zaczęła wrzeszczeć o wiele głośniej:

Wyp***dalaj. Wyp**dalaj diable, wyp***dalaj diable! Wyp**dalaj diable do kościoła!

Po wypowiedzeniu tych słów autobus zatrzymał się, a agresywna staruszka wysiadła. Dziewczyna, którą zaatakowała, zapewniła ją, że w niedzielę uda się do kościoła.

Nagranie obejrzało już ponad 6 milionów internautów. Ostrzegamy jednak, że słychać na nim wiele niecenzuralnych słów.

@sh3383u FAKE BULLYING #viral #fyp #4upage ♬ original sound – ilan
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jacek Rozenek - fot. AKPA Kurnikowski

Jacek Rozenek opowiedział o trudnej walce o życie po udarze. Lekarze nie dawali mu większych szans. „Rodzina miała się ze mną pożegnać”

Katastrofa kolejowa w Czechach - fot. Facebook @drazni.inspekce

[ZDJĘCIA] Tuż przy granicy z Polską pendolino zderzyło się z lokomotywą! Maszynista nie miał najmniejszych szans na przeżycie