w

[WIDEO] Agresywny mężczyzna zajechał drogę audi, a potem wyskoczył do kierowcy z pałką. Mocno się zdziwił, gdy zobaczył, kogo atakuje

Wyskoczył do kierowcy z pałką - fot. screenshot TikTok @piracipolskiedrogi
Wyskoczył do kierowcy z pałką - fot. screenshot TikTok @piracipolskiedrogi

Na polskich drogach dochodzi do różnych sytuacji, co normalnie ciężko jest sobie wyobrazić. Kierowca forda bardzo zirytował się na samochód jadący za nim, w związku z czym postanowił ręcznie wyjaśnić panom, gdzie popełnili błąd.

O tym, że kierowcom brakuje wyobraźni, pisaliśmy przy okazji bójki na dwupasmówce. Kierowca Mercedesa G-klasy zajechał wówczas drogę TIR-owi, po czym wstrzymał ruch, by z nim podyskutować. Mięśniak z ciężarówki nie miał ochoty na dyskusję i dwa razy przyłożył mu z pięści w twarz. Cios był na tyle potężny, że mężczyzna padł jak długi na asfalt.

Okazuje się, że nie on jeden nie potrafi zapanować nad nerwami. Po sieci krąży nagranie, na którym widać, jak kierowca Forda z Tarnowskich Gór postanawia rozprawić się ręcznie z panami jadącymi audi. Szybko pożałował tego, co zrobił.

Wyskoczył do kierowcy z pałką. Ten błąd sporo go kosztował

Przemoc nigdy nie była i nie będzie dobrym rozwiązaniem do wyjaśniania konfliktów, jednak nadal niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Najlepszym dowodem na to jest nagranie, które ostatnio podbija TikToka.

Jadący fordem mężczyzna za nic miał przepisy ruchu drogowego oraz fakt, że jedzie za nim auto. Gdy Audi próbowało go ominąć, wyjechał na środek drogi, uniemożliwiając wykonanie manewru, stwarzając przy tym poważne zagrożenie. Po przejechaniu pewnej odległości mężczyzna wyskoczył z pojazdu, trzymając w dłoni pałkę.

Jakież było jego zdziwienie, gdy po podejściu do maski kierowca Audi zapalił… niebieskie światła stroboskopowe. Okazuje się, że za piratem drogowym przez cały czas jechali policjanci!

Poniżej możecie zobaczyć nagranie:

@piracipolskiedrogi #nieoznakowani #akcja #zatrzymanieprzezpolicje #szeryf #dresik #cwaniak #karma #instantkarma #niespodzianka #dokument ♬ Oh No – Kreepa

Nagranie bije rekordy popularności w sieci. Internauci są rozbawieni ukazaną na nim sytuacją:

  • Chciałabym zobaczyć minę tego faceta.
  • Coś pięknego na początek dnia w robocie.
  • Dobrze cwaniaczkowi.
  • Natychmiastowa karma.
  • Miód na serce.
  • Hehe chciałbym posłuchać jeszcze rozmowy, która odbyła się potem.

Na pewno mina mu zrzedła.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Rowerzysta znalazł tlące się zwłoki nastolatki - fot. materiały prasowe

Nastolatka wyszła na spacer z psem, ale nie wróciła do domu. Na leśnej ścieżce znaleziono tlące się zwłoki kobiety. Czy to Carina?

Ukradł 300 litrów paliwa i uciekł - fot. screenshot Facebook @Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

[WIDEO] Zatankował 300 litrów paliwa i zwiał! Policja szuka zuchwałego złodzieja