w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

[WIDEO] Myślał, że jak jedzie G-klasą, to wszyscy będą się go bać. Wtedy trafił na TIR-owca, który szybko ustawił go do pionu. To bolało

Bójka na drodze - fot. screensho z nagrania Les Debiles
Bójka na drodze - fot. screensho z nagrania Les Debiles

Jeśli uważasz, że twoje życie jest za spokojne i brakuje ci wrażeń, to wsiądź do auta i wybierz się na krótką przejażdżkę. Na pewno gul szybko ci podskoczy, tak jak temu kierowcy tira, zwłaszcza jeśli przed ciebie wciśnie się cwaniaczek z Mercedesa G-klasy.

Niektórym kierowcom brakuje wyobraźni i co gorsza, myślą, że są prawdziwym królami szos, których prawo o ruchu drogowym w ogóle nie obowiązuje. To oni ustalają swoje zasady i za nic mają to, że mogą stworzyć zagrożenie dla innych osób. Dokładnie tak zachował się kierowca Mercedesa G-klasy, który wcisnął się przed TIR-a, a następnie zaczął przed nim gwałtownie hamować. Było o włos od tragedii, jednak szybko dostał nauczkę. Drugi raz na pewno zastanowi się dwa razy, nim zrobi coś takiego.

Bójka na drodze

Zdarza się, ze kierowcom szybko puszczają nerwy i wówczas po krótkiej wymianie zdań dochodzi do rękoczynów. Tak było tym razem.

Kierowca TIR-a sunął spokojnie po dwupasmówce, gdy nagle przed maskę wskoczył mu srebrny Mercedes. Sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, ponieważ dzieliły ich od siebie dosłownie centymetry, a jak wiemy, nie łatwo wyhamować tak dużym zestawem, zwłaszcza gdy jest załadowany.

Właścicielowi G-klasy z pewnością zabrakło wyobraźni, bo po wszystkim zaczął specjalnie hamować, by spowolnić ciężarówkę. TIR-owiec zaczął trąbić, co skłoniło go do powtórzenia manewru. Ostatecznie cwaniak z mercedesa zatrzymał ruch na drodze i wysiadł. Od razu skierował kroki do drugiego kierowcy, który był już mocno zirytowany.

Całe zajście zarejestrowała kamerka w ciężarówce. Gość z Mercedesa ze stoickim spokojem podszedł do ciężarówki z rękoma w kieszeni i raczej nie był skory do tego, by przeprosić za swoje zachowanie. Zdenerwowany TIR-owiec bez koszulki zaczął się na niego wydzierać i nieoczekiwanie przyłożył mu z pięści w twarz na tyle mocno, że gentleman z drogiego auta upadł na jezdnię i dosłownie nakrył się nogami.

Z jego reakcji można wywnioskować, że czegoś takiego się nie spodziewał i gdy tylko stanął na równe nogi, skruszony zaczął cofać się do swojego pojazdu. Drugi kierowca najwidoczniej doszedł do wniosku, że to niewystarczająca kara za brak wyobraźni i uderzył go kolejny raz.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie. Odradzamy jednak rozwiązywanie problemów w taki sposób. Lepiej jednak porozmawiać i wyjaśnić sobie wszystko na spokojnie, a niebezpieczne zdarzenia na drodze zgłaszać odpowiednim organom ścigania. Obecnie mandaty są tak wysokie, że każdy je odczuje.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

11 komentarze

  1. A to bylo w Anglii??(wielkiej brytani)bo jak sie nie mylę to u nas jest ruch prawostronny ,a co Pan z Tira robi na lewym pasie??wyprzedza??jak to możliwe że gość z mietka zjechał z prawej na lewą??i kto tu ma winę??bo nie rozumie

  2. Co za dno… Pani świata „Tirówek”, większość kierowców powinna tak robić to by może im się odechcialo wyprzedzać i spowalniać inne samochody 🤦 kultura po h*ju, jezdzic nie umie a nawet nie może bo ma ograniczenie w tempocie ale w mordę strzelić tak 🤮

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

W Teksasie znaleziono kilkadziesiąt martwych osób - fot. screenshot YouTube @Reuters

USA. W naczepie ciężarówki znaleziono KILKADZIESIĄT martwych osób. Co się stało?!

Zabiła dziecko, ale nie trafi do więzienia - fot. Pixabay @congerdesign

Przyjechała na komisariat z martwą córeczką i powiedziała, że ją zabiła. Nie trafi jednak za kratki. Dlaczego?!