w

[WIDEO] Zatankował 300 litrów paliwa i zwiał! Policja szuka zuchwałego złodzieja

Ukradł 300 litrów paliwa i uciekł - fot. screenshot Facebook @Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Ukradł 300 litrów paliwa i uciekł - fot. screenshot Facebook @Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Ceny paliw wszystkim dają w kość. Ten mężczyzna wpadł na pomysł, jak ograniczyć wydatki. Przyjechał na stację paliw w Samszycach i zatankował 300 litrów. Długo się nie zastanawiając, wsiadł do auta i…zwiał.

Życie w Polsce dla wielu osób nie było łatwe, jednak teraz przy szalejącej inflacji jest jeszcze trudniej. Ceny wielu produktów znacznie wzrosły, jednak najbardziej odczuwają to kierowcy. Obecnie za litr oleju napędowego trzeba zapłacić średnio ok. 8 złotych. Osoby, które dużo podróżują, miesięcznie wydają krocie.

Ukradł 300 litrów paliwa i zwiał

30 czerwca około godziny 22 na stację paliw w miejscowości Samszyce (gmina Osięciny, pow. radziejowski) pojechał niebieski ford focus. Początkowo nic nie budziło podejrzeń. Mężczyzna spokojnie opuścił pojazd, a następnie zaczął nalewać paliwo do znajdujących się w bagażniku kanistrów.

Łącznie wlał ponad 300 litrów oleju napędowego, a następnie odjechał, nie płacąc. Policjanci ustalili, że posługiwał się skradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu.

Policja apeluje o pomoc w schwytaniu zuchwałego złodzieja. Osoby posiadające informacje na jego temat proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie pod nr tel. 477537200 lub sekretariatem wydziału kryminalnego, który działa od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 nr tel. 477537206 lub mailowo: epuap-radziejow@bg.policja.gov.pl.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wyskoczył do kierowcy z pałką - fot. screenshot TikTok @piracipolskiedrogi

[WIDEO] Agresywny mężczyzna zajechał drogę audi, a potem wyskoczył do kierowcy z pałką. Mocno się zdziwił, gdy zobaczył, kogo atakuje

Ateny. Zginęła po upadku z trzeciego piętra - fot. materiały prasowe

Mieli wyjechać na rodzinne wakacje, ale matka cofnęła się po torbę. Gdy dzieci czekały w aucie, zginęła wypadając z trzeciego piętra