w

DramatDramat

Mieli wyjechać na rodzinne wakacje, ale matka cofnęła się po torbę. Gdy dzieci czekały w aucie, zginęła wypadając z trzeciego piętra

Ateny. Zginęła po upadku z trzeciego piętra - fot. materiały prasowe
Ateny. Zginęła po upadku z trzeciego piętra - fot. materiały prasowe

Tylko kilka minut dzieliło ich od rodzinnego wyjazdu na wakacje. Gdy dzieci wsiadły do auta, matka zorientowała się, że zostawiła w mieszkaniu jedną torbę. Cofnęła się do bloku i wtedy wydarzyła się tragedia.

36-letnia Janetina zginęła na kilka chwil przed tym, jak miała wyruszyć ze swoimi pociechami w wakacyjną podróż. Poszła do mieszkania po zapomnianą torbę, jednak zastała zamknięte drzwi. By nie tracić czasu, wpadła, jak się jej wydawało, na genialny pomysł. To, co wydarzyło się później, wywołuje ciarki.

Kobieta wypadła z trzeciego piętra

Dzieci w wieku 2 i 5 lat pozostawione pod opieką ciotki, grzecznie czekały na matkę. Kobieta po dotarciu do mieszkania położonego na trzecim piętrze w dzielnicy Pagrati w Atenach, wpadła na pomysł, że nie będzie się już cofać na dół po klucze, tylko poprosi o pomoc sąsiadkę. Zapytała, czy mogłaby skorzystać z jej balkonu, z którego przeskoczy na swój.

The Sun poinformowało, że kobieta zgodziła się i wpuściła ją do mieszkania. Niestety, gdy Janetina próbowała przejść, poślizgnęła się i spadła, uderzając w dziedziniec bloku. Podobno wcześniej robiła to już nie raz i nigdy nic jej się nie stało. Po tym zdarzeniu została zabrana do szpitala, jednak odniosła na tyle poważne obrażenia, że lekarze nie byli w stanie jej uratować.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ukradł 300 litrów paliwa i uciekł - fot. screenshot Facebook @Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

[WIDEO] Zatankował 300 litrów paliwa i zwiał! Policja szuka zuchwałego złodzieja

Auto wystrzeliło w powietrze - fot. screenshot TikTok @justa88

[WIDEO] Spokojnie jechała autem podczas ulewy, gdy nagle tył pojazdu WYSTRZELIŁ w powietrze! Dramat w Świdwinie