w

DramatDramat

[VIDEO] Przechodziła przez pasy. Nagle samochód nadjechał ze ZŁEJ STRONY

Do niebezpiecznego wypadku doszło na drodze w Rembertowie. W sieci pojawił się film, na którym widać, jak zniecierpliwiony kierowca forda z impetem wjeżdża w przechodzącą na pasach pieszą. Kobieta nie spodziewała się, że samochód nadjedzie z niewłaściwej strony.

Do groźnej sytuacji doszło w Rembertowie (woj. mazowieckie) w okolicy przystanka autobusowego na ulicy Cyrulików. Nagranie ukazujące incydent pojawiło się na Twitterze na profilu „Bandyta z Kamerką”. Do wypadku doszło we wtorek 7 czerwca.

Potrącił pieszą na pasach

Na opublikowanym nagraniu widzimy, jak kierowca, który zarejestrował wypadek stoi w korku spowodowanym przez samochód ciężarowy. Znajdujący się przed autorem nagrania samochód marki audi postanowił wyprzedzić stojący przed nim pojazd.

Na podobny manewr zdecydował się kierowca forda, który zniecierpliwiony postanowił wyminąć sznur stojących przed nim aut. Samochód nagle pojawił się w kadrze kamery i poruszając się lewym pasem, uderzył w przechodzącą przez przejście pieszą.

Kobieta przechodząc przez pasy nie spodziewała się, że jakikolwiek pojazd może nadjechać drugim pasem z lewej strony. Piesza obserwowała wyłącznie prawą stronę i dopiero w ostatnim momencie zauważyła nadjeżdżającego forda. Niestety, nie miała czasu aby uciec z drogi i wleciała na maskę samochodu.

Nie wyszła bez szwanku

Podróżujący fordem mężczyźni zatrzymali samochód i wyszli do poszkodowanej. Po chwili kierowca, który doprowadził do wypadku, wsiadł do pojazdu i samochód zniknął z kadru, zwalniając miejsce na drodze.

Na filmie widać, że kobieta wyraźnie utyka i ma problemy z poruszaniem się. Autor nagrania przekazał w rozmowie z serwisem TVN Warszawa, że natychmiast po uderzeniu forda w kobietę wezwał policję i pogotowie.

– „Później policjanci do mnie dzwonili i powiedzieli, że dziewczyna ma połamaną miednicę” – przekazał.

Źródło: YouTube ; TVN Warszawa

Rembertów. Ford wjechał w przechodzącą na psach kobietę.
fot. Screenshot
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Weronika została zaatakowana przez watahę psów - fot. Facebook/materiały prasowe, Gmina Łask, zrzutka.pl

18-latka została dotkliwie pogryziona przez kilkanaście zdziczałych psów. „Praktycznie nie ma twarzy”

Małpia Ospa - fot. screenshot CDC.gov

Minister Niedzielski poinformował o pierwszym przypadku małpiej ospy w Polsce! Czy to początek kolejnej pandemii?