w

[VIDEO] Katy Perry zaliczyła kłopotliwą WPADKĘ przed kamerami. Publiczność oniemiała na widok jej… majtek!

Katy Perry
Katy Perry

Katy Perry w programie American Idol dała popis wokalnych umiejętności. Nie spodziewała się jednak, że zaliczy kłopotliwą wpadkę. Oj chyba jeszcze nie wróciła do figury sprzed ciąży.

Katy Perry to światowej sławy amerykańska wokalistka, która wykonuje muzykę pop. Na podbój rynku muzycznego ruszyła w 2001 roku z debiutanckim albumem studyjnym Katy Hudson. Mimo oczekiwań nie cieszył się on zbyt dużym zainteresowaniem. Krótko po tym przyjęła pseudonim, którym posługuje się do dzisiaj i rozpoczęła pracę nad kolejnymi krążkami. Jej kariera ruszyła z kopyta dopiero siedem lat później. Wydała wówczas płytę One of the Boys, którą promowały piosenki I Kissed a Girl oraz Hot n Cold. Zaraz po tym zdobyła ogromną popularność, czego dowodem jest 51. miejsce w rankingu najpopularniejszych muzyków dekady 2000-2009 magazynu Billboard.

Od tamtego momentu Perry cieszy się niesłabnącą popularnością. Głośno o niej jest również dlatego, że od kilku lat tworzy udany związek z Orlando Bloomem. Para doczekała się córki, Daisy Dove, która jest ich oczkiem w głowie. Mimo to dumna mama szybko wróciła do pracy.

Katy Perry zaliczyła wpadkę na wizji

Katy realizuje się nie tylko jako wokalistka, ale i jurorka w programie American Idol. Razem z Lionelem Richiem i Lukiem Bryanem ocenia występy artystów, którzy marzą o wielkiej karierze w show-biznesie.

W jej pamięci na długo zapadnie początek 20. edycji. Jeden z uczestników zaprezentował przed nimi jej utwór pt. Teenage Dream. Artystka nie była w pełni zadowolona z tego występu, dlatego też zdecydowała się pokazać, jak powinien zostać wykonany prawidłowo. Oczywiście wykon uzupełniła o choreografię.

W momencie, gdy zaczęła śpiewać, oczy wszystkich zgromadzonych były zwrócone na nią. Artystka w momencie śpiewania frazy Sprawię, że twoje serce zacznie galopować w moich jeansowych rurkach seksownie kucnęła i w tym momencie mogliśmy usłyszeć trzask. Gwiazda szybko zrozumiała, że pękły jej spodnie na pupie. Niezwłocznie się podniosła i powiedziała:

Czy mogę poprosić o jakąś taśmę?

Publiczność oniemiała na widok jej pośladków i zaczęła się głośno śmiać. Producenci zareagowali błyskawicznie, cenzurując widok. Chwilę później przyniesiono żółtą taśmę, a jurorzy zakleili rozdarcie.

Sytuacja bardzo rozbawiła wokalistkę, która udostępniła na Instagramie nagranie. Musicie to zobaczyć!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marianna Dufek, Kamil Durczok

Była żona Kamila Durczoka ujawniła przyczyny jego śmierci. Wspomniała też o SEKSOHOLIZMIE. Zaskakujące wyznanie

Robert i Anna Lewandowscy

Robert Lewandowski nie liczył na taki finał meczu ze Szwecją. Po wszystkim wpadł z żoną w poważne tarapaty. Musieli interweniować kibice