w

Tromba i Marcysia zareagowali na plotki o rozstaniu. „Detektywi z TikToka tym razem w błędzie”

Tromba, Marcysia - fot. Youtube @trombabomba
Tromba, Marcysia - fot. Youtube @trombabomba

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych pojawiały się doniesienia o rozstaniu pary influencerów. Użytkownicy TikToka gromadzili na to dowody. Tromba i Marcysia przerwali milczenie.

Mateusz „Tromba” Trąbka i Maria „Marcysia” Ryskala są bardzo popularną parą influencerów. Zasłynęli poprzez udział w projekcie Ekipa Friza w latach 2018-2022. Od początku ich youtubowej działalności byli parą, więc fani przyzwyczaili się do ich duetu. Po rozpadzie grupy przyjaciół, Tromba skupił się na walkach freak-fight, a Marcysia rozpoczęła karierę wokalistki. Oboje nadal mają konta w social mediach, ale już nie zajmują się Youtubem. Na kanale dziewczyny, który obserwuje milion użytkowników, są tylko jej piosenki. Jej partner natomiast wrzuca film raz na kilka miesięcy i są one zwykle związane z walkami.

Tromba i Marcysia odpowiadają na plotki

Od pewnego czasu w sieci zrobiło się głośno o ich domniemanym rozstaniu. Byłoby to o tyle szokujące, że para zaręczyła się w lutym. Doniesienia, które powstają na TikToku często są traktowane poważnie, dlatego że użytkownikom tej platformy udało się przewidzieć już wiele wydarzeń. Jako pierwsi odkryli zerwanie Murcix i Mattera, a nawet ciążę Wersow.

W sprawie pary youtuberów z byłej Ekipy dowody były nieco naciągane. Internauci uznali za podejrzane, że Marcysia wyjechała do Madrytu bez swojego chłopaka. Ten argument dało się łatwo obalić, dlatego że influencerka pojechała tam w ramach współpracy. Innym faktem, który wydawał się podejrzany było to, że internetowa celebrytka została zauważona kilka razy bez pierścionka zaręczynowego.

Spekulacje trwały w najlepsze, a widzowie obserwowali każdy ich ruch w poszukiwaniu innych wskazówek. Para postanowiła zakończyć śledztwo użytkowników TikToka. Influencer dodał na InstaStories zdjęcie ze swoją narzeczoną, na którym się przytulają.

Jednak jesteśmy razem, detektywi z TikToka tym razem w błędzie – podpisał fotkę.

Marcysia również udostępniła to zdjęcie w swoich mediach społecznościowych, by nikt nie miał już żadnych wątpliwości.

Fani odetchnęli z ulgą, natomiast znajomi z branży śmiali się z całej sytuacji.

Nie dość, że bez twarzy, to i każdy głupi może wrzucić stare zdjęcie. W celu weryfikacji wstaw fotkę, jak macie założone rondle/garnki na głowie – głosi jeden z komentarzy.

Lubicie tę parę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

To koniec. Anna Lewandowska zamyka swój biznes w Warszawie. „Jest we mnie tyle emocji”

Cher - fot. Youtube @kellyclarksonshow

Piosenkarka Cher i jej o 40 lat młodszy partner znowu są razem? Parę przyłapano na randce (FOTO)