w

SuperSuper

To koniec. Anna Lewandowska zamyka swój biznes w Warszawie. „Jest we mnie tyle emocji”

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska przekazała smutne wiadomości. Okazuje się, że słynna trenerka poprowadziła w niedzielę ostatni trening w Healthy Center by Ann. Miejsce to zostanie wkrótce zamknięte. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Anna Lewandowska jest uznawana za jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Prowadzi wiele firm związanych ze zdrowym trybem życia i dbaniem o wygląd. Jeden z jej biznesów oferuje catering dietetyczny. Celebrytka ma również własną linię kosmetyków. Od 2018 roku do teraz prowadziła także Heatlhy Center by Ann w Warszawie, gdzie można było ćwiczyć pod okiem trenerów z teamu Lewej.

Prywatnie sportsmenka spełnia się jako żona Roberta Lewandowskiego, z którym doczekała się dwóch córek. W zeszłym roku cała rodzina przeprowadziła się do Hiszpanii i to tam trenerka skupia się na rozwoju kariery.

Lewandowska zamyka Healthy Center by Ann

Za pośrednictwem Instagrama podzieliła się smutną informacją, że kończy swoją przygodę z Healthy Center by Ann. Nie kryła przy tym emocji. Wyjaśniła, że chce skupić się na rozkręcaniu biznesu w Barcelonie, gdzie mieszka.

Moi drodzy, dziś kilka słów o zmianach, które nadchodzą. Nie jest to dla mnie łatwe. (…) Mam marzenia, które chcę realizować. Chcę rozwijać swoje firmy też tutaj, w Barcelonie. (…) Podjęłam ważne decyzje, niełatwe, aż łezka się w oku kręci, ale przygoda z Healthy Center by Ann we wrześniu dobiega końca – mówiła w lipcu.

Dalej w tej samej wypowiedzi zapowiedziała, że jej team przenosi się do innego klubu i zaprosiła tam chętne osoby. Zapewniła, że ona również będzie odwiedzać to studio.

Czas wielkich zmian właśnie nadszedł. W niedzielę Lewandowska poprowadziła ostatni trening w swoim centrum. Po wydarzeniu, które było relacjonowane na Instagramie, celebrytka postanowiła powiedzieć kilka słów na zakończenie.

Jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję. Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji – mówiła.

Healthy Center by Ann zostanie zamknięte jeszcze w tym miesiącu. Tymczasem słynna trenerka już niedługo wystartuje z nowym biznesem, związanym z bachatą.

fpt. Instagram @annalewandowska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Weronika Rosati, Piotr Adamczyk - fot. Instagram @weronikarosati @piotradamczykactor

W 10. rocznicę wypadku samochodowego Weronika Rosati publicznie apeluje do Piotra Adamczyka. „Nie chcę wyciągać DOWODÓW”

Tromba, Marcysia - fot. Youtube @trombabomba

Tromba i Marcysia zareagowali na plotki o rozstaniu. „Detektywi z TikToka tym razem w błędzie”