w

SuperSuper DramatDramat

Tragedia na weselu w Rosji. Pan młody brutalnie skatował pannę młodą na oczach gości. Właśnie usłyszał wyrok

fot. media społecznościowe

W Rosji pan młody w dniu ślubu pobił na śmierć swoją żonę na oczach zszokowanych gości, a następnie wyrzucił jej ciało do wąwozu. Został skazany na 18 lat więzienia.

Oksana Połudencewa poznała 35-letniego Stepana Dołgicha poprzez wymienianie się listami, gdy ten odsiadywał wyrok w więzieniu za morderstwo. Kobieta wierzyła, że uda się jej opanować przestępcę.

Do tragicznych wydarzeń doszło w dniu ślubu pary. Kilka godzin po złożeniu przysięgi, Dołgich zaczął bić swoją świeżo upieczoną żonę podczas przyjęcia weselnego w ich domu w wiosce Czik w obwodzie nowosybirskim.

Zabił ją, bo był zazdrosny

Według relacji świadków napad agresji nastąpił, gdy mężczyzna zauważył, jak Połudencewa rozmawia z jednym z weselnych gości. Dołgich podczas procesu stwierdził, że wierzył, iż kobieta go zdradza.

Główny śledczy Cyryl Petruszyn, który zajmował się sprawą mężczyzny, przekazał, że Dołgich zaczął atakować kobietę na ogrodzie, po czym kontynuował napaść najpierw w domu, a następnie na ulicy.

„Chwycił ją za włosy i uderzył, a następnie wypchnął na ulicę, gdzie kontynuował uderzanie jej ciała i głowy. Kiedy wyglądała na pozbawioną życia, wrzucił ją do pobliskiego wąwozu” – cytuje śledczego Daily Mail.

Goście mieli bać się mężczyzny i być zbyt przerażeni, aby bezpośrednio zainterweniować, ale zadzwonili pod numer alarmowy. Na miejscu pojawiła się rosyjska Gwardia Narodowa, która zatrzymała mężczyznę.

Usłyszał wyrok

Petruszyn stwierdził, że Dołgich bił kobietę „przez długi czas, na oczach świadków uderzając w organy żywotne”. W czasie śledztwa 35-latek przyznał się do winy, ale jak przekazał śledczy, mężczyzna nie wyraził skruchy.

Mężczyzna posiadał wcześniejsze wyroki za morderstwo i rabunek, o których wiedziała Połudencewa. Śledczy Petruszyn przekazał, że kobieta „nie pomyślała, że podczas picia alkoholu lub po prostu w przypływie złości, taka osoba może przekroczyć limit i popełnić poważne przestępstwo„.

Przyjaciel Połudencewy stwierdził, że 36-latka, która poznała Dołgicha, gdy ten odbywał wyrok, nie mogła doczekać się, aż będą mogli być razem. Kobieta osierociła jedno dziecko.

„Ona naprawdę go kochała i czekała na moment, w którym wyjdzie z więzienia” – powiedział.

Mężczyzna został skazany przez sąd na 18 lat więzienia.

Źródło: Daily Mail; New York Post

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Rosjanie chcieli zaatakować za pomocą ciężarówki kamikaze. Natrafili na minę: „Gazu, gazu!”

Lech Wałęsa trafił do szpitala - fot. Facebook @lechwalesa

Lech Wałęsa trafił do szpitala! Były prezydent opublikował w sieci niepokojące zdjęcie. Co mu dolega? Przyjaciel zdradził powód wizyty w klinice