w

„Pytanie na śniadanie” ma nową prowadzącą. U boku Tomasza Kammela pojawiła się piękna blondynka. Co z Izabellą Krzan?

Tomasz Kammel, Izabella Krzan
Tomasz Kammel, Izabella Krzan

Sobotnie wydanie Pytania na śniadanie wywołało niemałe zamieszanie wśród widzów. U boku Tomasza Kammela pojawiła się nowa prowadząca. Fani są zaniepokojeni nieobecnością Izabelli Krzan. Zrezygnowała z pracy?

Pytanie na śniadanie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej. Śniadaniówka po raz pierwszy pojawiła się na antenie 2 września 2002 roku i od tamtego momentu emitowana jest codziennie. W każdym odcinku prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutują na ciekawe tematy i nie raz udzielają telewidzom cennych rad. Omawiane są także bieżące wydarzenia w świecie show-biznesu, a jednym ze stałych elementów jest również kącik kulinarny.

Na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniały się pary prowadzących. Obecnie w tej roli realizują się m.in. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Ida NowakowskaTomasz Wolny oraz Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Ostatni z wymienionych wprowadzili niezłe zamieszanie w sobotni poranek.

Pytanie na śniadanie ma nową prowadzącą. Kim jest?

O poranku produkcja Pytania na śniadanie przekazała, że tym razem u boku Kammela pojawi się nowa prowadząca. Jest nią Aleksandra Grysz, która wcześniej prowadziła czerwony dywan.

[…] Dzisiejszy program poprowadzą dla was Tomasz Kammel i Aleksandra Grysz, dziennikarka, którą znacie z czerwonego dywanu PnŚ – brzmiał komunikat udostępniony na Facebooku.

Tomasz Kammel przekazał widzom, że Grysz na stałe dołączyła do obsady programu.

Ola dzisiaj oficjalnie rozpoczyna swoją przygodę jako prowadząca — powiedział na antenie TVP2.

Prezenter zdecydował się wyjaśnić, że to on został jej partnerem, ponieważ męska część ekipy ciągnęła zapałki i to on wyciągnął tę najkrótszą.

Widzów bardzo zaniepokoiła nieobecność Izabelli Krzan. Na tę chwilę nie wiadomo dlaczego nie pojawiła się na planie zdjęciowym. Jej redakcyjni koledzy zapewnili, że ma się dobrze i nie należy się o nią niepokoić. To i tak nie zaspokoiło ciekawości jej fanów. Sama zainteresowana jak na razie nie zabrała głosu w tej sprawie.

Kim jest Aleksandra Grysz?

Aleksandra świetnie odnalazła się w nowej roli i z pewnością już po debiucie zdobędzie grono wiernych fanów. Od dawna realizuje się jako dziennikarka, choć do tej pory skupiała się głównie na show-biznesie. Sporo czasu poświęcania analizowaniu życiorysów zagranicznych gwiazd.

Grysz jest nie tylko inteligentna, ale i piękna. Męska część widowni na pewno będzie oczarowana jej urodą. Warto nadmienić, że Ola w 2018 roku wygrała polski plebiscyt Miss Earth.

Jak wasze wrażenia po dzisiejszym odcinku?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Joe Biden zjadł POLSKĄ pizzę. Właściciel i kucharki w ciężkim szoku: „My nie wiedzieliśmy, że ON to będzie jadł!”

Oscary 2022

Oscary 2022. Którzy Polacy dostali w przeszłości Oscara?