w

Paulina Smaszcz rozpływa się nad… włoskim policjantem. Puściła wodzę fantazji i zdradziła, co mógłby z nią zrobić. „Chcę, żeby założył mi KAJDANKI”

Paulina Smaszcz - fot. Instagram @paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz - fot. Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz cieszy się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych, ponieważ to tam najczęściej atakuje byłego męża i jego obecną partnerkę. Tym razem nie skierowała pod ich adresem niewybrednego komentarza, ale puściła w obieg wideo przedstawiające włoskiego policjanta. Podzieliła się z fanami swoją… fantazją.

Paulina Smaszcz, jak sama podkreśla na Instagramie, jest kobietą wielu talentów. Szkoleniowiec, socjolożka, wykładowca uniwersytecki z tytułem doktora, ekspert ds. kapitału kobiet. Często dzieli się z obserwatorami swoją wiedzą, ale i równie ochoczo komentuje otaczającą ją rzeczywistość, a już zwłaszcza wszelkie kwestie związane z Maciejem Kurzajewskim. Nie raz kierowała pod adresem eks męża i jego obecnej partnerki, Katarzyny Cichopek, niewybredne komentarze. Nazwała go m.in. Pinokiem, a raptem kilkanaście dni temu opisując ich wyprawę do Grecji, napisała, że traktuje ich, jak obślizgłe szczury umoczone w ścieku oszustw, kłamstw i manipulacji.

To, że on jest złośliwym, podłym pinokiem w cichości, to już z moimi synami wiemy. Komu ona robi na złość? Moim synom nie, bo oni już wiedzą z kim mają do czynienia i kim jest ta pani. Może ona robi swoim dzieciom i swojej rodzinie na złość? Żadna rozumna kobieta nie zabierze nowego kochanka, czy konkubenta w miejsce, w którym ona lub on mają wspomnienia z poprzedniego związku, gdzie wszyscy znają jego byłą żonę, gdzie dorastały jego dzieci — grzmiała.

Ostatnio jednak nieoczekiwanie zmieniła narrację i pochwaliła prowadzącego Pytanie na śniadanie za to, że odbudował relacje z synami i spędza z nimi czas we Włoszech. Jedna z najnowszych publikacji Kobiety petardy o dziwo nie dotyczy tych dwojga i ich powrotu do kraju, ale również zaskakuje.

Paulina Smaszcz rozpływa się nad policjantem z Włoch i fantazjuje na Instagramie

Smaszcz jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki któremu jest na bieżąco z tym co dzieje się w świecie show-biznesu i poza nim, ale też świetnie się bawi. Często udostępnia na Instastories różne nagrania, na których możemy zobaczyć m.in. uwielbiane przez nią mopsy, rozkoszne dzieci, czy zabawne scenki. Ostatnio jednak puściła w obieg wideo, które rozpaliło jej wyobraźnię oraz wprawiło w stan ekscytacji.

Mowa tu o trwającej raptem kilkanaście sekund rolce, na której widzimy dwóch włoskich policjantów w trakcie wykonywania czynności. Jeden z nich, młody brunet, z tatuażem na przedramieniu od razu przykuł uwagę Pauliny. Mężczyzna najwidoczniej wydał jej się na tyle atrakcyjny, że postanowiła podzielić się z obserwatorami swoją fantazją. Aż trudno uwierzyć, na co pozwoliłaby funkcjonariuszowi.

Chcę być aresztowana przez tego policjanta. Chcę, żeby założył mi kajdanki. Chcę, żeby był moim nocnym stróżem w więzieniu!

Spodziewalibyście się takiego wyznania?

Paulina Smaszcz - fot. screenshot Instastories @paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz – fot. screenshot Instastories @paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz - fot. screenshot Instastories @paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz – fot. screenshot Instastories @paulina.smaszcz
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ralph Kamiński - fot. Podlewski/AKPA

Ralph Kamiński SKRYTYKOWANY po występie na Top of the Top Sopot Festival. „Serio to się ludziom podoba teraz?”

Hubert Urbański fot. AKPA - Piętka Mieszko & Podlewski

Hubert Urbański zaskoczył metamorfozą. Tak wygląda w wakacyjnym wydaniu! Poznalibyście go? (ZDJĘCIA)