w

Hubert Urbański zaskoczył metamorfozą. Tak wygląda w wakacyjnym wydaniu! Poznalibyście go? (ZDJĘCIA)

Hubert Urbański fot. AKPA - Piętka Mieszko & Podlewski
Hubert Urbański fot. AKPA - Piętka Mieszko & Podlewski

Hubert Urbański pojawił się w Sopocie i był gościem środowego wydania „Dzień dobry wakacje”. Prowadzący „Milionerów” zaskoczył widzów zupełnie odmienionym wizerunkiem. 57-latek jest niemal nie do poznania!

W Sopocie trwa obecnie Top of the Top Sopot Festival, z okazji którego do Opery Leśnej zjechały się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a w roli prowadzących są Małgorzata Rozenek-Majdan, czy Julia Wieniawa.

Stacja TVN w tym roku w Sopocie postanowiła także zorganizować konferencję ramówkową. Nad polskie morze przybyły najbardziej rozpoznawalne gwiazdy stacji. Nie mogło zabraknąć Huberta Urbańskiego, który był gościem prowadzonego przez Ewę Drzyzgę i Krzysztofa Skórzyńskiego środowego wydania „Dzień dobry wakacje”.

Hubert Urbański z „Milionerami” związany jest samego początku, czyli od 1999 roku. Widzowie nie wyobrażają sobie, jak wyglądałby program bez jego udziału.

To jest świetny format, co udowodniono pod każdą szerokością geograficzną, w niezliczonej liczbie krajów europejskich, w obu Amerykach, w Azji. Znakomicie to ci skubańcy Brytyjczycy wymyślili, nie pierwszy raz, bo mają głęboką tradycję wymyślania formatów telewizyjnych, szczególnie quizów. To jest ich narodowa specjalność. A ten quiz jest wybitny i dlatego tak długo funkcjonujemy na świecie – opowiadał Hubert w niedawnym wywiadzie dla Onetu.

Hubert Urbański zaskoczył metamorfozą

Prowadzący na antenie zawsze prezentuje się w idealnie skrojonym garniturze i z nienaganną fryzurą, jednak teraz zaskoczył wszystkich swoją metamorfozą. 57-latek, który zasiadł na kanapie śniadaniówki, aby promować nową edycję „Milionerów”, w Sopocie pokazał swoje wakacyjne oblicze.

Urbański zapuścił włosy oraz długą brodę, a także postawił na znacznie bardziej casualową stylizację i sportowe buty. Gospodarz programu pojawił się z walizką wypełnioną banknotami i zdradził, na czym polegają planowane zmiany.

„Milionerzy” zaskoczą widzów nowymi zasadami, a także możliwością wygrania znacznie większej sumy.

Przygotowaliśmy taką atrakcję dla naszych widzów w postaci odcinków specjalnych milionerów. Najpierw 8 odcinków eliminacyjnych, a później wielki finał, w którym będzie można wygrać 2 mln złotych – wytłumaczył.

Poznalibyście Urbańskiego na ulicy?

Hubert Urbański fot. Podlewski/AKPA
Hubert Urbański fot. Podlewski/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Paulina Smaszcz - fot. Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz rozpływa się nad… włoskim policjantem. Puściła wodzę fantazji i zdradziła, co mógłby z nią zrobić. „Chcę, żeby założył mi KAJDANKI”

Dzień dobry TVN - fot. Gałązka/AKPA

Jakie wykształcenie mają prowadzący DDTVN? Nie wszyscy zakładali, że zostaną dziennikarzami