w

Hubert Urbański gorzko wspomina współpracę z Michałem Wiśniewskim. Powiedział co o nim myśli. „Wszystkich nas to PRZECZOŁGAŁO”

Michał Wiśniewski, Hubert Urbański - fot. Instagram @m_wisniewski1972, @huberturbanski_official
Michał Wiśniewski, Hubert Urbański - fot. Instagram @m_wisniewski1972, @huberturbanski_official

Hubert Urbański jest jednym z najbardziej lubianych prezenterów telewizyjnych. Fani lubią go za dystans, poczucie humoru i szczerość. Okazuje się, że potrafi on także powiedzieć dosadnie, co myśli o innych. Tym razem padło na Michała Wiśniewskiego.

Hubert Urbański jest dobrze znany ze szklanego ekranu. Od wielu lat prowadzi jeden z najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych Milionerów. Jednak nie jest to jedyne show, w którym pojawił się w roli gospodarza. Dawno temu miał okazję prowadzić Jestem jaki jestem, czyli reality show z udziałem Michała Wiśniewskiego.

Urbański ma często szansę gościć znanych i lubianych, jak Agnieszka Dygant i Tomasz Krolak. Najczęściej można go zobaczyć przy tym uśmiechniętego i dobrze się bawiącego. Jednak okazuje się, że nie wszystkie współprace wspomina pozytywnie. Tak jest w przypadku lidera Ich Troje. Prezenter postanowił szczerze podsumować ich wspólną przygodę.

Hubert Urbański szczerz o pracy z Wiśniewskim

Muzyk w ostatnim czasie nie ma łatwo, choć układa mu się w życiu rodzinnym, ponieważ cieszy się pełną rodziną z sześciorgiem dzieci. Jednak wciąż boryka się z problemami z przeszłości, przez które grozi mu nawet więzienie. Okazuje się, że niegdyś sprawiał kłopoty nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Postanowił o tym opowiedzieć prowadzący Milionerów. Ten w ostatnim czasie nie przestaje zaskakiwać fanów.

Było jak w tym powiedzeniu o lataniu helikopterem: i śmiesznie, i strasznie […]. „Uciążliwe” to chyba jest najwłaściwsze słowo. […] On miał wtedy mocną pozycję na rynku, mocną pozycję zawodowo, mocną pozycję w wytwórni […], silny głos w decydowaniu o pomysłach produkcyjnych. I postawę — jak nie chcecie, to nie, to ja idę do pokoju. Wszyscy musieli się martwić, co z tego wyniknie — wyznał Urbański w audycji Podcastex.

Prezenter nie wspomina dobrze współpracy z piosenkarzem. Panowie mieli okazję pracować razem w 2003 roku, kiedy to na TVN-ie transmitowano reality show Jestem jaki jestem. Program opowiadał o pozakulisowym życiu wokalisty z ówczesną partnerką, Mandaryną. Jednak na planie miało dochodzić często do nieporozumień i spięć, a głównym winowajcą miał być właśnie lider Ich Troje.

Tak jak rozkapryszony pięciolatek, co może ustawić całą rodzinę w całym domu. I trochę tak było. […] Wszystkich nas to przeczołgało, bo to było momentami nieznośne. No ale było. Nie można było wyjść z tego basenu w trakcie. Trzeba było dokończyć turnus.

Nie była to łatwa współpraca tym bardziej, że w tamtym czasie Wiśniewski był jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Był sławny, lubiany i wpływowy, co sprawiało, że mógł zachować się, jak chciał.

Myślicie, że wokalista dzisiaj żałuje swoich fanaberii?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Lewandowska w czołówce NAJBOGATSZYCH WAGs! Majątkiem przewyższa nawet partnerkę Cristiano Ronaldo. Jej zarobki zwalają z nóg

Klaudia Halejcio - fot. screenshot Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio nie miała łatwego dzieciństwa. Wychowywała się w biedzie. „Jeździłam na kolonie z Caritasem”