w

Hubert Urbański zaskoczył fanów. Na co dzień ukrywał TO pod eleganckim garniturem. Teraz pokazał prawdziwe oblicze

Hubert Urbański - fot. Instagram @huberturbanski_official
Hubert Urbański - fot. Instagram @huberturbanski_official

Hubert Urbański jest jednym z najpopularniejszych telewizyjnych prezenterów w kraju. Od wielu lat można go podziwiać w roli prowadzącego teleturniej Milionerzy. Tam zawsze prezentuje się w eleganckiej stylizacji. Okazuje się, że pod garniturem sporo ukrywał.

Hubert Urbański zyskał rozpoznawalność, dzięki roli gospodarza programu Milionerzy. Prowadzi ten teleturniej od 1999 roku. Nic dziwnego, że zyskał ogromną popularność nie tylko w świecie show-biznesu, ale i w mediach społecznościowych. Tam śledzi go ponad 37 tysięcy osób.

Prezenter chętnie dzieli się swoim życiem zawodowym i prywatnym z fanami. To właśnie na Instagramie postanowił zdradzić im długo skrywany sekret. Okazuje się, że jego ciało pokrywają tatuaże. Te na co dzień maskuje makijaż i elegancki garnitur.

Hubert Urbański odsłania tatuaże

Prezenter znany jest ze swojego poczucia humory, dystansu i nienagannego wyglądu. Okazuje się, że pod tym wszystkim ukrywał cały czas tatuaże. Na co dzień z powodu pracy w roli prowadzącego show musi je zasłaniać makijażem. Co takiego postanowił sobie wytatuować?

Urbański ma na swoim ciele kilka rysunków. Na jego plecach widnieje ogromny smok w czarnym kolorze. Ten przypomina trochę tatuaże, które noszą przedstawiciele japońskiej mafii. Wzór jest ogromny i zajmuje większość powierzchni pleców. Jednak to nie koniec. Drugi tatuaż prowadzący ma na dłoni. Ten wzór związany jest z kolei z jego rodziną. Prywatnie bowiem spełnia się jako ojciec czterech córek. Pierwsze litery ich imion postanowił sobie wytatuować na palcach — M od Marianny, K od Krystyny, D od Danusi oraz S od Stefanii.

Zobaczcie, jak prezentują się tatuaże. Podobają Wam się?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Małgorzata Rozenek-Majdan - fot. Instagram @m_rozenek

Rodzina Małgorzaty Rozenek się powiększyła! Gwiazda TVN przekazała radosne wieści i pokazała malucha. „Brakujące ogniwo Gangu Majdana”

Filip Zabielski - fot. YouTube @FilipZabielski14

Filip Zabielski łączony z aferą Pandora Gate? Wydał oświadczenie. „Prawdopodobnie zaraz będziecie mogli podziwiać mojego PYTONA”