w

Paulina Krupińska zabiera głos ws. Piotra Kraśko. „Nie ma co tutaj usprawiedliwiać takiego zachowania”

Fot. YouTube / Screenshot

Niechlubny bohater ostatnich dni nie opuszcza nagłówków w mediach. O Piotrze Kraśko i jego nieodpowiedzialnym zachowaniu wypowiedziała się koleżanka po fachu – Paulina Krupińska.

Piotr Kraśko wykazał się wyjątkową brawurą, jeżdżąc samochodem bez uprawnień i to przez tyle lat! Kpił z wymiaru sprawiedliwości od 2015 roku, gdy odebrano mu dokument prawa jazdy za zbyt szybką jazdę.

Gdyby nie kontrola, która miała miejsce w kwietniu tego roku w województwie podlaskim, to prezenter zapewne do dziś poruszałby się po drogach za kierownicą samochodu bez stosownego upoważnienia.

Po sześciu latach ignorowania prawa w końcu Piotr Kraśko wpadł i usłyszał wyrok. Sąd za popełnione przestępstwo skazał go na 7,5 tys. zł grzywny i rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Dziennikarz zamieścił przeprosiny na swoim koncie na Instagramie: – Wiele razy w tym miejscu używałem słowa „dziękuję” za to, że są Państwo tutaj. Dzisiaj chcę i powinienem użyć innego słowa. Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było – było to bardzo głupie. I wstyd mi za to.

Paulina Krupińska o Piotrze Kraśko

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” pozwoliła sobie na krótki komentarz dotyczący zachowania jej redakcyjnego kolegi. W rozmowie z „Jastrząb Post” powiedziała: – „Jest to przykra sytuacja. Nie ma co tutaj bronić tej postawy. Miejmy nadzieję, że Piotr wyciągnie jakieś wnioski. Fajnie by było, gdyby swoją część wynagrodzenia przeznaczył na jakieś wsparcie osób, które mają na bakier z prawem czy inne ośrodki pomocowe”.

Następnie dodała: – „Tylko osoba, która nic nie robi, się nie myli. Każdy popełnia błędy. Oczywiście, nie ma co tutaj usprawiedliwiać takiego zachowania, ale też nie chciałabym się aż tak wypowiadać, bo nie jestem z Piotrem blisko, więc nie wypada”.

Czy też uważacie, że tylko osoby z bliskiego otoczenia prezentera mają prawo oceniać jego zachowanie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Cezary Kucharski znów uderza w Lewandowskich! Tym razem chce od nich 39 MILIONÓW!

Alicja Tysiąc nie żyje. Znana aborcyjna działaczka zmarła z powodu COVID-19