w

HahaHaha SuperSuper

Mini Majk OBURZONY zachowaniem swoich fanów podczas ceremonii pogrzebowej. „Nie macie wyczucia?” (WIDEO)

Mini Majk - fot. Youtube @minimajk7398
Mini Majk - fot. Youtube @minimajk7398

Mini Majk opowiedział na swoim Instagramie o nieprzyjemnej sytuacji, jaka go spotkała. Jego fani prosili go o wspólne zdjęcie podczas trwania pogrzebu. Youtuber wystosował apel do rodziców.

Mateusz Krzyżanowski znany w sieci jako Mini Majk jest znanym youtuberem. Zasłynął, biorąc udział w projekcie Ekipa Friza w latach 2018-2022. Filmiki grupy przyjaciół generowały ogromne wyświetlenia. Po rozpadzie każdy z członków poszedł w swoją stronę. Niektórzy nadal próbują swoich sił na Youtube. Na tej platformie Mini Majka obserwuje prawie półtora miliona osób, jednak jego filmy nie mają proporcjonalnych wyświetleń. Oprócz bycia twórcą internetowym Krzyżanowski ma za sobą również przygody w walkach typu freak-fight, a także kilka miesięcy temu wypuścił swój produkt na rynek – prażynki Majkelki.

Widzowie zaczepiali Mini Majka podczas pogrzebu

Influencer był ostatnio na pogrzebie, gdzie spotkał się z przykrą sytuacją. Został rozpoznany przez dzieci, które nie zważając na ceremonię, podeszły do niego i poprosiły o zdjęcie. Według relacji youtubera, fani nie tylko poszli za nim na cmentarz, ale nawet nagrywali uroczystość. Mężczyzna nie krył swojego oburzenia ich zachowaniem. Tego samego dnia postanowił opowiedzieć o zajściu na InstaStories i wyjaśnić, jakie nieodpowiednie to było.

Byłem na pogrzebie i spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja. Musicie zrozumieć, że podczas takiej ceremonii jak pogrzeb nie wypada wchodzić za mną na cmentarz. Jeśli nie jesteście z rodziny tej osoby, nie nagrywajcie bezczelnie ceremonii i nie podchodźcie do mnie, prosząc o zdjęcie – mówił Mini Majk.

W dalszej części wypowiedzi postanowił wystosować apel do rodziców, by wytłumaczyli swoim dzieciom, że takie zachowania są oburzające.

Czy wy macie równo pod sufitem? Nie macie wyczucia, że takich rzeczy się nie robi? Proszę was, rodzice, jeśli to oglądacie, wytłumaczcie swoim dzieciom, że takich rzeczy się nie powinno robić. To nie ja mam ich uczyć, to wy jesteście odpowiedzialni za swoje dzieci. Proszę, nie róbcie więcej takich rzeczy, bo ja z takimi ludźmi nie będę robił sobie żadnych zdjęć – apelował.

Internauci jednogłośnie zgodzili się, że ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Wyrazili zdziwienie postawą młodszych widzów.

Trochę empatii i wyczucia, że ktoś jest bardziej znany, to nie znaczy, że trzeba być natarczywym – napisał jeden z fanów.

@pantofelek.pl Fani podchodzili po zdjecie do Mini Majka podczas pogrzebu 😳 #pantofelekpl #minimajk ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Tomasz Jacyków - fot. Podlewski/AKPA

Tomasz Jacyków w wieku 15 lat został ojcem! Niechętnie opowiada o dorosłym synu. „Są drzwi, których otwierać się nie powinno”

Klaudia El Dursi - fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi trafiła z synem DO SZPITALA. „Jeszcze nie mam pomysłu, jak sobie poradzimy”