w

Mini Majk i Paulina się rozstali?! Wymowny komentarz byłego członka Ekipy nie pozostawia złudzeń. Usunął wszystkie zdjęcia z dziewczyną!

Mini Majk, Paulina Kozłowska - fot. Instagram @paulinaakozlowska
Mini Majk, Paulina Kozłowska - fot. Instagram @paulinaakozlowska

Mini Majk jeszcze kilka miesięcy temu był członkiem Ekipy Friza. Grupa jednak się rozpadła, a on wraz ze swoją dziewczyną, Pauliną Kozłowską, wspólnie pracowali na swój sukces. Influencer opublikował w sieci niepokojący wpis i usunął ich wspólne zdjęcia. Rozstali się?

Mini Majk, a tak naprawdę Mateusz Krzyżanowski to jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Na platformie YouTube udało mu się zebrać ponad 1,5 miliona subskrybentów, którym od kilku lat pokazuje, jak wygląda jego codzienność. W przeszłości był jednym z członków Ekipy Friza, dzięki czemu nie tylko zdobył sławę, ale i ogromny zastrzyk gotówki.

28-latek zdobył serca widzów przede wszystkim swoim poczuciem humoru i odwagą. Oprócz udziału w popularnych projektach reklamowych, na swoim koncie ma kilka walk we freak fightach.

[…] w MMA zadebiutował na gali FAME MMA 5. Przegrał on wtedy przez TKO w 2 rundzie z Lordem Kruszwilem. Mimo porażki „Mini Majk” postanowił jednak dalej kontynuować karierę w MMA i już na High League 2 wypunktował Bick Jacka zdobywając pierwszy w historii polskich sportów walki pas mistrzowski wśród niskorosłych. Swój tytuł obronił na gali z numerem 4, gdzie wygrał przez TKO z mistrzem świata K-1 Salimem Chiboubem — czytamy na portalu Strefa MMA.

W życiu prywatnym także świetnie mu się układało. Od dwóch lat był w związku z Pauliną Kozłowską, która dzięki niemu rozwinęła skrzydła na YouTube. Niestety ostatnio Majk zamieścił na Instagramie bardzo niepokojący wpis.

Mini Majk i Paulina Kozłowska już nie są razem?

Mini Majk na początku ukrywał przed wszystkimi, że ma dziewczynę, ale operator kamery przez przypadek pokazał Paulinę na jednym z filmików i wtedy zaczęto domniemywać, że może być jego partnerką. Dopiero 22 maja 2021 roku oficjalnie potwierdzili, że są parą, ale w rzeczywistości ich związek trwał już pół roku.

Na początku Kozłowska pojawiała się na filmach partnera, ale z czasem sama założyła kanał na YouTube, gdzie zaczęła regularnie publikować nagrania. Choć nie raz zdarzały im się niefortunne wpadki, po których widzowie mieli poważne obawy co do tego, czy aby intencje 21-latki są szczere, to i tak zdecydowana większość gorąco im kibicowała.

Ku zaskoczeniu fanów popularnej pary, we wtorek 7 lutego Mini Majk opublikował na Instastory wpis:

Nic nie trwa wiecznie…

Krótko po tym Paulina wrzuciła kadr z emotikoną złamanego serca, a z profilu jej, jak można podejrzewać, byłego partnera zniknęły wszystkie ich wspólne zdjęcia… Na razie żadne z nich nie zabrało głosu w tej sprawie, jednakże powyższe informacje nie napawają optymizmem. Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać na oficjalny komentarz pary.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Madonna, fot. Instagram @madonna

Madonna wściekła się, gdy przeczytała, co internauci wypisują na temat jej wyglądu. Tak tłumaczy

Mateusz Murański nie żyje - fot. screenshot YouTube @FANSPORTU TV

Mateusz Murański NIE ŻYJE! Popularny zawodnik federacji freak fightowych odszedł nagle w wieku 29 lat