w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Była dziewczyna Mini Majka w końcu zdradziła powód ich rozstania. „Na początku byliśmy na siebie BARDZO ŹLI”

Paulina Kozłowska, Mini Majk - fot. Instagram @paulinaakozlowska
Paulina Kozłowska, Mini Majk - fot. Instagram @paulinaakozlowska

Mini Majk i Paulina Kozłowska przez dwa lata tworzyli jeden z najpopularniejszych związków w internecie. Wybranka byłego członka Ekipy Friza od początku mierzyła się z ogromną falą krytyki, ale się tym nie przejmowała. Po rozpadzie teamu Karola Wiśniewskiego również ich relacja się zakończyła. Dopiero teraz influencerka zdradziła, co było tego powodem.

Mateusz Krzyżanowski, znany w internecie jako Mini Majk, to jeden z najpopularniejszych niskorosłych influencerów w Polsce. Na platformie YouTube zgromadził blisko 1,5 mln subskrybentów, a jego profil na Instagramie obserwuje ponad 1,8 mln osób. W przeszłości współtworzył Ekipę Friza, która przyniosła mu ogromną rozpoznawalność, duże dochody i nowe możliwości.

28-latek w krótkim czasie zyskał sympatię widzów. Zasłynął z tego, że ma do siebie ogromny dystans, nie brakuje mu poczucia humoru i odwagi. Na swoim koncie ma też kilka walk w federacjach freak fightowych, dzięki którym pokazał, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

W sieci nie tylko często mówiło się o jego pomysłach, ale i o związku z Pauliną Kozłowską. Zakochani spędzili razem dwa lata i tworzyli jeden z popularniejszych internetowych duetów. 21-latka dzięki tej relacji zaistniała w mediach społecznościowych oraz dorobiła się własnego kanału na YouTube. Szybko jednak przekonała się, że bycie influencerem ma też swoje ciemne strony. Widzowie bardzo często podejrzewali ją o to, że jej uczucia do Majkela nie są prawdziwe i tak naprawdę została jego dziewczyną tylko po to, by wkręcić się do branży. YouTuberzy też nie raz dolali oliwy do ognia, pokazując kulisy życia prywatnego. Głośno o nich zrobiło się chociażby wtedy, gdy zaczęli opowiadać o sprawach intymnych, a 28-latek otwarcie przyznał, że zdarza mu się wymuszać na partnerce zbliżenia.

Niestety po wielu życiowych perturbacjach ich relacja dobiegła końca. Dopiero po kilku miesiącach od rozstania Paulina zdecydowała się przerwać milczenie i opowiedziała, dlaczego ich drogi się rozeszły.

Paulina Kozłowska o rozstaniu z Mini Majkiem

Na początku lutego Mini Majk wrzucił do sieci niepokojący wpis, z którego jasno wynikało, że rozstał się z Pauliną. Plotki podsycił również fakt, że usunął z Instagrama ich wspólne zdjęcia. Zaniepokojeni internauci zaczęli dopytywać, co się stało, jednak oboje nie chcieli tego komentować. Dopiero w najnowszym wideo Kozłowska postanowiła odsłonić przed fanami kulisy ich zerwania. Na wstępie podkreśliła, że wcześniej nie była gotowa na to, by głośno o tym mówić.

Opowiem wam o moim rozstaniu z Majkelem, które miało miejsce ponad 2 miesiące temu. Bardzo długo zwlekałam z tym filmem z jakimiś wyjaśnieniami, po prostu nie byłam na to gotowa. Teraz, z biegiem czasu, tak jak dużo osób mi powtarzało, czas leczy rany i jestem w stanie na spokojnie bez zbędnych emocji o tym wszystkim opowiedzieć.

Zaraz po tym wyjaśniła, że Majkel dodał wspomniane wcześniej wpisy, będąc pod wpływem silnych emocji, za co później przepraszał. Niestety było już za późno, ponieważ w sieci wylała się na nich, a zwłaszcza na Kozłowską, ogromna fala hejtu.

Niestety wy dowiedzieliście się o naszych kłopotach w związku przez Instagrama w momencie kłótni, za co Majkel przeprosił w wywiadzie i o tym troszkę opowiedział, że emocje wtedy górowały no i po prostu tak się stało. Ja to rozumiem i po prostu wtedy zaczęły się pierwsze doniesienia o naszym rozstaniu. Wylała się ogromna fala hejtu, wtedy Majkel się również wyprowadził.

Okazuje się, że ich relacja zaczęła się psuć w chwili, gdy doszło do rozpadu Ekipy, przez co musieli zamieszkać sami. Coraz trudniej było im się ze sobą dogadać i często się kłócili. W końcu po kilku takich sytuacjach podjęli niełatwą decyzję o rozstaniu. Po zerwaniu nie pałali do siebie sympatią.

Tak naprawdę nasz związek szedł w złą stronę. Od momentu przeprowadzki tutaj. Jak byliśmy sami, to zaczęliśmy się więcej kłócić, nie dogadywaliśmy się. Pewne sytuacje doprowadziły do tego, że po prostu stwierdziliśmy, że zakończymy ten związek. Po tym wszystkim na początku byliśmy na siebie bardzo źli, ale całe szczęście, gdy te wszystkie emocje negatywne opadły, można powiedzieć pogodziliśmy się.

Gdy emocje opadły, udało im się znaleźć wspólny język. Kierowali się przede wszystkim dobrem wspólnych piesków, które teraz mają dwa domy. Mimo rozstania Paulina zawsze może liczyć na byłego chłopaka.

Mamy również wspólnie pieski no i dzielimy się opieką. Na co dzień mieszkają u mnie, u Majkela są na weekendy. On jest zawsze pomocny jeżeli chodzi o pieski. Gdy zadzwonię, to zawsze jest chętny mi pomóc […].

Kozłowska otwarcie przyznała, że wiele zawdzięcza Mini Majkowi i jest mu za to bardzo wdzięczna. Na wideo kilkukrotnie dziękowała mu za to, co dla niej zrobił.

Bardzo z tego powodu się cieszę, że nasza relacja nie zakończyła się wrogo, że nie jesteśmy dla siebie wrogami, tylko jesteśmy dla siebie przyjaciółmi. No znamy się ponad 2 lata, nasz związek trwał ponad dwa lata, jest to naprawdę bardzo długo, jeszcze tak naprawdę to był mój prawdziwy pierwszy związek. Spędziliśmy ze sobą masę czasu, mamy wspaniałe wspomnienia, które będę pamiętała do końca życia. Ja Majkelowi bardzo dużo zawdzięczam i dziękuje za to wszystko, co dla mnie zrobił, jak zmieniło się moje życie i naprawdę będę za to wdzięczna do końca życia.

Na koniec dodała, że plotki były prawdziwe. Rozstali się na początku lutego.

No więc podsumowując, rozstaliśmy się w lutym, na początku lutego, ale mamy ze sobą dobre relacje, spotykamy się, mamy wspólne pieski, nasza relacja jest przyjacielska, nie jesteśmy dla siebie wrogami no i jeszcze raz za wszystko Majkelowi dziękuję.

Doceniacie szczerość Pauliny?

@pantofelek.pl Paulina Kozłowska o rozstaniu z Mini Majkiem 😳😳 #minimajk #paulinakozlowska #dc #pantofelekpl ♬ Peeling speed up – x.speed.song.xx
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży - fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży szczerze o trudach macierzyństwa. „Nie boję się mówić, że jestem poirytowana”. Kto jej pomaga ogarnąć chaos?

Anna Powierza - fot. Instagram @aniapowierza

Anna Powierza pokazała posiniaczoną twarz. „Byli pewni, że te siniaki mam po naprawdę solidnym mordobiciu”. Co się stało?!