w

HahaHaha SuperSuper

Tomasz Jacyków w wieku 15 lat został ojcem! Niechętnie opowiada o dorosłym synu. „Są drzwi, których otwierać się nie powinno”

Tomasz Jacyków - fot. Podlewski/AKPA
Tomasz Jacyków - fot. Podlewski/AKPA

Tomasz Jacyków to znany krytyk mody i choć jest obecny w show-biznesie od lat, wciąż niewiele wiemy na temat jego życia prywatnego. Mimo to w jednym z wywiadów potwierdził, że ma syna. Nie uwierzycie, ile miał lat, gdy został ojcem!

Tomasz Jacyków to zdecydowanie najpopularniejszy stylista i krytyk mody. Trzeba przyznać, że miał niebywałe szczęście, ponieważ w przeszłości pracował jako sprzedawca w sklepie Bogusz Center i to właśnie tam poznał Marka Czudowskiego, fotografa. Mężczyzna z jakiegoś powodu zaproponował mu współpracę jako stylista. To było nie lada wyzwanie, ponieważ miał przygotować stylizację do sesji okładkowej z Alicją Resich-Modlińską dla Playboya. Później zadbał o wizerunek Doroty Choteckiej i jej męża Radosława Pazury.

W krótkim czasie stał się rozpoznawalny, choć jego zmysł estetyczny był wielokrotnie kwestionowany. Chętnie wdaje się w dyskusję i komentuje bieżące wydarzenia, choć nie raz jego opinie są bardzo radykalne. Nigdy nie robił tajemnicy z tego, że jest gejem, ale ma bardzo krytyczny stosunek do tego środowiska. Niegdyś powiedział, że nienawidzi pe**łów i tylko ich r*cha. Z pewnością nie może liczyć na posadę rzecznika społeczności LGBT.

Tomasz Jacyków ma syna

Okazuje się, że w przeszłości szukał swojej drogi i miał przelotne relacje z kobietami. Gdy był jeszcze nastolatkiem, wdał się w romans z przyjaciółką matki.

Mama niczego nie zauważyła i zostawiła na chwilę synka ze swoją koleżanką sam na sam. Stylista był opętany s**em od wczesnej młodości. Jego specyficznemu urokowi sąsiadka nie była się w stanie oprzeć. Kto wykonał pierwszy krok, tego stylista nie jest w stanie sobie przypomnieć. I Jacyków, i kobieta tak się zapamiętali w namiętności, że zapomnieli o zabezpieczeniu — pisał niegdyś Fakt.

To właśnie z nią w 1983 roku doczekał się syna, choć sam był wtedy jeszcze dzieckiem.

Tak, potwierdzam, jestem ojcem. Zostałem nim, gdy miałem 15 lat — powiedział w jednym z wywiadów.

Tomasz wielokrotnie podkreślał, że pary jednopłciowe powinny mieć prawo do adopcji, ale kiedyś miał na ten temat inne zdanie. Sam miał szansę przekonać się, czym jest ojcostwo, ale wszystko wskazuje na to, że ją zaprzepaścił. Dziś owoc jego nastoletniego romansu, Cezary, ma 40 lat, pracuje jako architekt i nie mieszka w Polsce. Kilka lat temu krążyła pogłoska, że nie chce utrzymywać kontaktu z ojcem. Dla stylisty to także nie jest łatwy temat i mimo wielu zapytań dziennikarzy, unika go jak ognia.

Chcemy porozmawiać o twoim synu” – mówimy Jacykowowi — relacjonuje jedną z rozmów Fakt. Tomek wygląda, jakby trafił go grom z jasnego nieba. Jego twarz tężeje, w drżącej ręce od razu pojawia się papieros. Chwilę milczy, a potem odpowiada ściszonym głosem: „Są drzwi, których otwierać się nie powinno”.

Wiedzieliście o tym?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska startuje z nowym biznesem! Ma on związek z jej zamiłowaniem do BACHATY. Co tym razem?

Mini Majk - fot. Youtube @minimajk7398

Mini Majk OBURZONY zachowaniem swoich fanów podczas ceremonii pogrzebowej. „Nie macie wyczucia?” (WIDEO)