w ,

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pokazali zdjęcie córeczki. Świat nie kryje zachwytu [ZDJĘCIE]

fot. Instagram screenshot

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy zdecydowali się opublikować zdjęcie swojej półrocznej córeczki. Lilibet możemy zobaczyć na rodzinnej fotografii z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Meghan Markle i książę Harry od dłuższego czasu żyją w napiętych stosunkach z resztą rodziny królewskiej. Małżonkowie pewien czas temu zdecydowali się opuścić szeregi rodziny królewskiej i przenieśli się do Los Angeles. Nie oznacza to, że całkowicie usunęli się z życia na świeczniku.

Po przeprowadzce zaczęli się głośno wypowiadać o rodzinie królewskiej w negatywny sposób. Meghan zdradziła, że wywierające ogromną presję otoczenie „royal family” doprowadziło ją nawet do myśli samobójczych.

Rodzinne zdjęcie z Lilibet

Rodzinne zdjęcie Harry’ego i Meghan jako pierwsza opublikowała fundacja charytatywna, z którą współpracują. Na świątecznej kartce możemy przeczytać życzenia książęcej pary oraz, co najważniejsze, po raz pierwszy możemy zobaczyć ich córeczkę Lilibet, która urodziła się 4 czerwca w szpitalu w Santa Barbara w USA.

– „W 2021 roku powitaliśmy na świecie naszą córkę, Lilibet. Archie uczynił z nas „mamę” i „tatę”, a Lili sprawiła, że jesteśmy już rodziną. W oczekiwaniu na 2022 rok przekazaliśmy darowizny na rzecz kilku organizacji charytatywnych, które pomagają rodzinom – od tych przemieszczających się Afganistanu, aż do tych amerykańskich, które potrzebują finansowego wsparcia. Życzymy Wesołych Świąt i pomyślnego Nowego Roku, od naszej rodziny dla waszych!” – czytamy na oficjalniej kartce świątecznej.

Fotografię wykonał Alex Lubomirski w rezydencji Meghan i Harry’ego w Kalifornii.

fot. Instagram

Źródła: Twitter – TeamRubicon ; Instagram – sussexroyal ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kękę odpowiada hejterowi i zwierza się z problemów: „Gdyby nie leki pewnie bym oszalał”

Iwona Pavlović komentuje śmierć Żory Korolyova: „Ta śmierć wydaje się bardzo tajemnicza.”