w

Matka chciała pokazać dzieciom pociąg z bliska. Stanęła samochodem między szlabanami [VIDEO]

fot. screenshot z nagrania

W Warszawie doszło do szokującego zdarzenia. Matka, która chciała pokazać swoim dzieciom pociąg, stanęła samochodem między opuszczonymi szlabanami. Nagranie otrzymali od jednego z czytelników redaktorzy „kontakt24” .

Przejazdy kolejowe są niebezpiecznym miejscem, w którym brak rozsądku i uwagi może grozić nawet śmiercią. W Polsce nie brakuje jednak osób, które zachowują się na nich w nieodpowiedzialny sposób.

Zaparkowała między szlabanami

Niejednokrotnie słyszymy, że ktoś „utknął” między zamkniętymi szlabanami. Na jednym z warszawskich przejazdów doszło jednak do nietypowej sytuacji, bo kobieta specjalnie zaparkowała Skodą Fabia na torowisku.

Na nagraniu widzimy, że kobieta wyszła że swoimi dziećmi z auta i stanęła przy szynach, aby podziwiać z bliska nadjeżdżający pociąg. Nie zabrakło również paru pamiątkowych zdjęć.

Zostala ukarana mandatem

Na szczęście nie doszło do tragedii, a dróżnik obsługujący przejazd natychmiastowo przekazał maszyniście, aby ten znacząco zmniejszył prędkość w okolicy przejazdu.

Na miejsce wezwano Straż Ochrony Kolei, która wylegitymowała i ukarała mandatem nieodpowiedzialną kobietę. Niestety nie wiadomo, jakiej wysokości wystawiono mandat.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: kontakt24.tvn24.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Robert Karaś trafił do szpitala. Na decyzję o przerwaniu walki o rekord świata wpłynęły problemy po operacji

Na lotnisku kazali mu zapłacić 90 dolarów za zabranie deski. Wprawił wszystkich w szok [VIDEO]