w

Marcin Hakiel po raz kolejny zmienił fryzurę i nieco się zagalopował, pokazując twarz syna. Już nie ma wątpliwości, do kogo jest podobny

Marcin Hakiel z synem
Marcin Hakiel z synem

Marcin Hakiel po raz kolejny odwiedził fryzjera. Pochwalił się nową fryzurą i weekendem z dziećmi. Pokazał też twarz syna. Do kogo jest podobny?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w piątek 11 marca poinformowali o rozstaniu. Wieść ta szybko się rozniosła po mediach, ponieważ wszyscy podejrzewali, że tworzą naprawdę zgrane małżeństwo. Jeszcze do niedawna wrzucali do sieci wspólne zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości oraz pojawiali się na branżowych imprezach.

Z udostępnionego przez nich oświadczenia w zasadzie niewiele wynika. Małżeństwo nie zdecydowało się ujawnić, co przekreśliło ich wspólną przyszłość.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin-Hakiel.

Marcin Hakiel po raz kolejny zmienił fryzurę i pokazał twarz syna

Hakiel w nowy etap życia wkroczył zupełnie odmieniony. Przez wiele lat nosił długie włosy, natomiast po rozstaniu mocno je skrócił i rozjaśnił. Widać po nim, że bardzo przeżywa tę decyzję, jednakże dzieci motywują go do tego, by się nie poddawał. Każdego dnia poświęca im sporo uwagi, odrabia z nimi lekcje oraz organizuje im wolny czas.

Nie brakuje mu także chwil dla siebie. Pochwalił się, że po raz kolejny ściął włosy i teraz są już naprawdę bardzo krótkie. Wraz z tą zmianą poprawiło się też jego samopoczucie i znowu zaczął się uśmiechać.

W weekend wraz z synem wybrał się na wystawę zabytkowych aut. Chłopiec bardzo lubi spędzać z nim czas, czego najlepszym dowodem jest fakt, że uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Chętnie fotografują się razem. Aktor pochwalił się najnowszym kadrem, który wykonał na tle auta, o którym marzył w młodości. Nieopatrznie pokazał też twarz syna. Od razu można zauważyć, że jest bardzo podobny do Katarzyny Cichopek.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Blanka Lipińska i Michele Morrone

Michele Morrone pochwalił się zdjęciami z Blanką Lipińską. Dopiero teraz widać, jak autorka wygląda bez filtrów. Fani nie kryją zaskoczenia

Wołodymyr Zełenski, Oscary

Oscary 2022. Wołodymyr Zełenski gościem specjalnym na gali? Prowadząca ujawnia pierwsze szczegóły spotkania