w

SuperSuper

Małgorzata Heretyk wyprawiła huczne baby shower, podczas którego zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał
Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z serialu 19+ spodziewają się pierwszego dziecka. Podczas imprezy baby shower poznali płeć maleństwa. Synek czy córka?

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał zyskali rozpoznawalność dzięki serialowi 19+ emitowanym na antenie TVN. Poznali się na planie zdjęciowym i szybko zapałali do siebie miłością. W sierpniu 2020 roku zdecydowali się wziąć ślub, który przypieczętował ich związek. Z uwagi na to, że oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, chętnie wrzucali do sieci zdjęcia z tego pamiętnego wydarzenia.

Z biegiem czasu zdecydowali się postąpić o krok dalej. Niedawno ogłosili, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

Małgorzata Heretyk zdradziła płeć pierwszego dziecka

Mimo że Małgorzata i Ernest chętnie dzielą się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego, informację o ciąży zdecydowali się zachować dla siebie. Dopiero gdy brzuszek aktorki zaczął się widocznie zaokrąglać, podzielili się swoim szczęściem w sieci.

We’ve been keeping a secret.
Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za ten SKARB. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą cudowną wiadomością

Od tamtego momentu aktorka regularnie udostępnia na swoim profilu kadry, na których prezentuje ciążowy brzuszek. W sobotnie popołudnie wraz z mężem zorganizowała popularne ostatnio baby shower, podczas którego poznali płeć dziecka. Przyszli rodzice stanęli po przeciwnych stronach balonu z napisem boy or girl i po zakończeniu odliczania równocześnie wbili w niego szpilki. Ku uciesze wszystkich, po jego przebiciu ze środka wysypało się różowe confetti, co oznacza, że będą mieli córeczkę. Całą sytuację uwiecznili na nagraniu, które możecie obejrzeć poniżej.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Van Damme ogłosił koniec kariery. Ostatni film z jego udziałem będzie prawdziwym hitem

Justin Bieber

Po koncercie Justina Biebera doszło do strzelaniny! Są ranni [WIDEO]