w

Majdanowie przywitali Nowy Rok w Azji. Postawili na szlafroki zamiast strojów wieczorowych

Fot. Instagram / Radosław Majdan

Radek Majdan wraz z żoną Małgosią Rozenek jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wylecieli na wakacje do Azji. Spędzili tam też noc sylwestrową.

W Polsce każdego roku hucznie świętuje się nadejście Nowego Roku. Dla wielu celebrytów to okazja, aby zaprezentować się w szałowych kreacjach, które mają trafić na nagłówki kolejnych artykułów.

Część osób wolała jednak spędzić ten okres poza granicami naszego pięknego, ale zarazem zimnego kraju. Wśród nich znalazła się rodzina Majdanów, która jeszcze przed świętami wyleciała do Azji. Przypomnijmy, że Radek z Małgosią zorganizowali sobie wigilię we wcześniejszym terminie.

Para regularnie dzieli się swoimi przygodami z kolejnych dni pobytu w Tajlandii. Nie omieszkali również pochwalić się nietypowym sposobem, w jaki spędzili tegorocznego sylwestra.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Zdjęcia w szlafrokach pojawiły się zarówno na Instagramowych profilach Radka jak i Małgorzaty Rozenek. Sportowiec rozpoczął post życzeniami: – „Moi drodzy🥂przesyłamy życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, realizacji planów, wiary w siebie,moc pozytywnej energii💥💪 niech nadchodzący rok będzie dla Was sprzyjający i wyjątkowy😃👍💥

Następnie napisał nieco o ich imprezie sylwestrowej: – chociaż znowu obchodzimy wcześniej🥂🤪to tym razem,smoking, zamieniłem na szlafrok😄z Małgorzatą, która suknie balową również zastąpiła szlafrokiem🤩świętujemy w swoim towarzystwie😘🥂 Bawcie się szampańsko🥂💥🤩😇 Szczęśliwego nowego roku 2022🤩💥

A Wy jak spędziliście ostatni dzień w roku?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Aktorka Betty White nie żyje. Zmarła na kilkanaście dni przed 100. urodzinami

[QUIZ] Jak dużo wiesz o Małgorzacie Rozenek?