w

Maja Bohosiewicz pokazała nowy biust. Wiemy, ile zapłaciła za operację

Maja Bohosiewicz - fot. Instagram @majabohosiewicz
Maja Bohosiewicz - fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz pochwaliła się fanom nowym biustem. Wydała na niego okrągłą sumkę. Było warto?

Maja Bohosiewicz to aktorka, która na szklanym ekranie debiutowała w 2008 roku rolą Kingi w serialu Londyńczycy. W krótkim czasie zaczęły napływać do niej kolejne oferty współpracy, dzięki którym mogła rozwinąć skrzydła. Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji, jak M jak miłość, Wojna żeńsko-męska, Pokaż, kotku, co masz w środku czy Na dobre i na złe. Oprócz tego od 2018 roku prowadzi własną firmę odzieżową Le Collet, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientek.

Prywatnie Bohosiewicz jest żoną Tomasza Kwaśniewskiego, z którym doczekała się dwojga dzieci: syna Zacharego i córki Leonii. Na co dzień mieszkają w Dubaju, choć regularnie odwiedzają Polskę, w której mają rodzinę oraz zobowiązania zawodowe.

Maja Bohosiewicz powiększyła biust. Ile zapłaciła za operację?

Maja nigdy nie ukrywała, że od czasu do czasu odwiedza gabinety medycyny estetycznej, w których poddaje się zabiegom poprawiającym urodę. Jakiś czas temu zdecydowała się powiększyć biust, który wyeksponowała na najnowszym zdjęciu udostępnionym w mediach społecznościowych. W opisie zacytowała wypowiedź Marilyn Monroe.

Zawsze, zawsze, zawsze wierz w siebie, bo jeśli ty nie będziesz, to kto inny, skarbie?

Aktorka przyjęła dość wyzywającą pozę, nic więc dziwnego, że ujęcie wzbudziło spore zainteresowanie wśród internautów. Oczy wszystkich od razu przyciągnął ponętne krągłości, które częściowo osłoniła połami różowej koszuli.

Pod wpisem cały czas przybywa komentarzy od internautek. Niektóre z nich wprost piszą, że zazdroszczą jej pięknych piersi.

  • Wow Majeczka! Soooo Hot!
  • Hot mamaaaa.
  • Nikt nie zauważy, że nie masz żelazka.
  • Jest ogień.
  • O ja prdl. Brakuje mi do szczęścia takich cycków, jak Twoje, choć obawiam się, że gdybym takie miała, chciałabym je WSZĘDZIE POKAZYWAĆ. Sory za patusiarski komentarz, ale, no, wow.

W odpowiedzi na ostatni wpis Maja zdecydowała się ujawnić, ile zapłaciła za operację. Za piękny biust zapłaciła okrągłą sumkę, ale w końcu czego nie robi się dla urody.

Polecam 20k i są Twoje! Miałam tak pierwszy rok, że kupowałam wszystko obcisłe z dekoltami.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Elon Musk reaguje na rosyjskie groźby. „Jeśli umrę w tajemniczych okolicznościach…”

Ukrainiec zabawił się kosztem Rosjan. Żołnierze uciekali w popłochu [VIDEO]