w

SuperSuper

Ukrainiec zabawił się kosztem Rosjan. Żołnierze uciekali w popłochu [VIDEO]

fot. Reddit screenshot

Mieszkaniec Chersonia zakpił z rosyjskich żołnierzy. Stojąc na balkonie, zagwizdał, imitując spadający pocisk artyleryjski. Reakcja Rosjan sprawiła, że nagranie szybko stało się hitem.

Wojna w Ukrainie trwa już 75 dni, a dla Rosji okazała się poważną ujmą na wizerunku. Rosji nie udało się zrealizować pierwotnych planów szybkiego zdobycia Kijowa i przejęcia panowania nad Ukrainą, a w sieci pojawiły się liczne nagranie ośmieszające rosyjską armię.

Uciekali przed „pociskami”

W Chersoniu dzielny Ukrainiec, który zauważył, że pod jego blokiem znajdowali się rosyjscy żołnierze, postanowił ich przestraszyć. Autor żartu nagrał film, na którym widać, jak stojący przy pojeździe rosyjscy żołnierze uciekają, ponieważ Ukrainiec zagwizdał, imitując dźwięk spadającego pocisku.

Nagranie z nietypowej sytuacji zostało opublikowane w mediach społecznościowych przez białoruski pozycyjny serwis NEXTA.

 „W Chersoniu mieszkaniec gwizdał z balkonu, jakby spadał pocisk – 'wyzwoliciele’ poniżej byli wyraźnie przerażeni i uciekli” – czytamy na Twitterze.

Trzeba przyznać, że dźwięk jest naprawdę przekonujący.

Rosyjska inwazja

To już 75. dzień wojny na Ukrainie. Po nieudanym ataku na Kijów Rosjanie skoncentrowali swoje wysiłki na wschodzie Ukrainy. Ukraiński Sztab Generalny poinformował, że ostatniej doby rosyjskie wojsko przypuściło 10 dużych ataków na ukraińskie pozycje, ale większość z nich udało się odeprzeć,

W poniedziałek odbyły się też wielkie uroczystości z okazji Dnia Zwycięstwa. Władimir Putin w swoim przemówieniu podkreślał, że „operacja specjalna” była konieczna, a walka prowadzona jest z nazistami.

Źródło: Twitter ; NEXTA

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maja Bohosiewicz - fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz pokazała nowy biust. Wiemy, ile zapłaciła za operację

To ona oblała „krwią” ambasadora Rosji w Warszawie. Dziennikarka się przyznała i opisała incydent