w

Magda Gessler w nowej odsłonie! Już bez loków i doczepów. Pokazała prawdziwe włosy

Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official

Znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler były jej bujne blond loki. Teraz restauratorka zdecydowała się na zmianę! Pochwaliła się nową fryzurą.

Magda Gessler to bardzo znana osobowość telewizyjna, a także właścicielka kilku restauracji. Od lat prowadzi uwielbiany przez widzów program Kuchenne Rewolucje, w którym przeprowadza metamorfozy lokali gastronomicznych w całej Polsce.

Widzowie kochają celebrytkę za jej poczucie humoru, ostry charakter, ale i jej wyrazisty styl. Restauratorka jest najczęściej widziana w kolorowych i wzorzystych strojach, ale zdecydowanie najbardziej charakterystyczna jest jej fryzura.

Magda Gessler bez słynnych loków

Celebrytka chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad milion obserwatorów. W czwartek opublikowała nagranie z wakacji w Kanadzie, gdzie odpoczywa na łonie natury.

Takiego czasu potrzebowałam. Kołyszą mnie śpiewy ptaków, słucham szumu jeziora…błogość….a Was całuje bardzo mocno, ja zaraz biegnę na kolacje z rodziną – głosi opis pod nagraniem

Fani Kuchennych Rewolucji od razu zauważyli, że Magdzie Gessler czegoś brakuje. Jak się okazało, postanowiła zrezygnować ze swoich słynnych loków. Jej naturalne włosy są lekko falowane, ale nie tak bujne jak można było widzieć na ekranie. Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że restauratorka korzysta z doczepów. Internauci jednak bardzo pozytywnie przyjęli fakt, że celebrytka postawiła na naturalność.

W końcu bez sztucznych loków! Brawo – pisze jeden z wielu komentujących.

Bardziej spostrzegawcze osoby dostrzegły na głowie Magdy Gessler pewien zielonkawy odcień. Czyżby eksperymentowała z kolorami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Kylie Jenner - fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner skończyła 26 lat. Świętowała na plaży w bikini (ZDJĘCIA)

Agnieszka Włodarczyk - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk w ogniu krytyki za…pojechanie z dzieckiem na SOR. „Nikomu nie zabieram miejsca”