w

Klaudia Halejcio skończyła 33 lata! Z tej okazji narzeczony przygotował dla niej urodzinową niespodziankę. Miał gest (WIDEO)

Klaudia Halejcio - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA, Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA, Instagram @klaudiahalejcio

W środę 13 września Klaudia Halejcio skończyła 33 lata. Narzeczony zadbał o to, by ten dzień był pełen wrażeń i już z samego rana przygotował dla niej urodzinową niespodziankę. Potrafi zaskakiwać…

Klaudia Halejcio zaczęła zyskiwać popularność dzięki pracy w telewizji. Na szklanym ekranie debiutowała, mając zaledwie 4 lata i od tamtego momentu jej kariera zaczynała nabierać tempa. Ogromną rozpoznawalność przyniosły jej seriale Złotopolscy, Pierwsza miłość, przepis na życie czy Hotel 52, ale w jej filmografii widnieje również taka pozycja jak Popiełuszko. Wolność jest w nas. Miała okazję uczestniczyć również w programach rozrywkowych, które być może nie umocniły jej pozycji branży, ale z pewnością przyczyniły się do powiększenia grona fanów.

Celebrytka dobrze wie, że jednym z najlepszych źródeł zarobku jest internet. Od kilku lat aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym udało jej się zgromadzić ponad 808 tysięcy obserwatorów. Z uwagi na ogromne zasięgi, firmy chętnie zabiegają o współprace z nią, a to przekłada się na jej zarobki. Choć na początku bardzo chroniła swoją prywatność, z biegiem czasu zaczęła pokazywać coraz więcej i dziś wiemy, że jest szczęśliwą mamą Nel oraz narzeczoną Oskara Wojciechowskiego. Wraz z rodziną wiedzie bajkowe życie w willi wartej ponad 9 milionów złotych, w której jak przyznaje, czuje się jak na wakacjach.

Klaudia Halejcio skończyła 33 lata. Taką niespodziankę przygotował dla niej narzeczony

Odkąd Klaudia ujawniła tożsamość ukochanego, mężczyzna zaczął bardzo angażować się w jej internetową twórczość. Najczęściej pojawia się na nagraniach, które w zabawny sposób przedstawiają realia życia polskich rodzin. Ostatnio jednak został ostro skrytykowany za wideo, na którym udawał, że kopnął dziecko. Mimo wielu negatywnych komentarzy część widzów zrozumiała żart i pochwaliła go za poczucie humoru.

Trzeba przyznać, że Oskarowi także nie brakuje pomysłowości i mimo długiego stażu związku, nadal wie, jak zaskoczyć narzeczoną. Z okazji 33. urodzin przygotował dla niej wspaniałą niespodziankę. Podczas gdy aktorka smacznie spała, rozrzucił na łóżku różowe balony, po czym przyniósł kolejne w kształcie serduszek, które były wypełnione helem, dzięki czemu unosiły się nad jej głową.

Gdy przygotowania dobiegły końca, obudził Klaudię, przebijając jeden z nich. Przestraszona szybko się poderwała i dostrzegła spływające z sufitu kolorowe wstążki. Wojciechowski przywitał ją namiętnym całusem w policzek, a po chwili dołączyła do nich córeczka.

Na pierwszy rzut oka było widać, że jubilatka ucieszyła się z prezentu, ponieważ na jej twarzy zagościł szeroki uśmiech. W opisie zdradziła, że nie spodziewała się czegoś takiego.

Domyślałam, że prezentem urodzinowym będzie to, że mogę dzisiaj sobie dłużej pospać, ale niespodzianka była dużo większa!

Wspaniały początek dnia.

Happy birthday to me [wszystkiego najlepszego dla mnie z okazji urodzin — przyp. red.]

Jeśli chcecie złożyć Klaudii życzenia, to koniecznie zostawcie komentarz pod naszym postem na Instagramie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tomasz Komenda, Teresa Klemańska - fot. screenshot YouTube @UwagaTVN, AKPA

Matka Tomasza Komendy przerywa milczenie. Gorzko podsumowała ich relację. „To KONIEC”

Sylwia Bomba - fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Sylwia Bomba zdradziła, ile zarobiła na Instagramie. Kwota zwala z nóg! Mimo to jej córeczka dostaje 500+