w

Katarzyna Pakosińska robi karierę w mediach społecznościowych. Jak dziś wygląda 19-latka?

Katarzyna Pakosińska, Maja Pakosińska - fot. Instagram @katarzyna_pakosinska, TikTok @zwiadrowana
Katarzyna Pakosińska, Maja Pakosińska - fot. Instagram @katarzyna_pakosinska, TikTok @zwiadrowana

Katarzyna Pakosińska jest znaną postacią ze szklanego ekranu i sceny. Gwiazda przede wszystkim znana jest jako artystka kabaretowa. Prywatnie jest zaś żoną i matką. Jej jedyna córka jest już dorosła i także marzy o sławie.

Katarzyna Pakosińska zaczynała w zespole folklorystycznym, by z czasem związać się z deskami teatru. Początkowo występowała w Teatrze Stara Prochownia w Warszawie. Później ukończyła studium dziennikarskie i pracowała w zawodzie przez kilka lat. Została prowadzącą takich programów, jak Kawa czy herbata?, Tygodnik Moralnego Niepokoju. Odkryła jednak, że jej powołaniem jest rozbawianie ludzi i dołączyła do kabaretu PaKa ’96, a następnie założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W 2011 roku odeszła z grupy, lecz wciąż prowadzi swoją karierę kabaretową. Na swoim koncie ma także sukcesy wydawnicze.

Prywatnie spełnia się w roli żony i matki. Jej pierwszym mężem był Tomasz, z którym doczekała się córki Mai Antoniny. Ta przyszła na świat w 2003 roku. Jej pociecha buduje swoją sławę w mediach społecznościowych. Obecnie jest w związku małżeńskim z Iraklim Basilaszwilim. Gwiazda spodziewała się także drugiego dziecka, ale nie donosiła ciąży.

Córka Pakosińskiej podbija TikToka

Artystka doczekała się córki Mai. Ta ma obecnie 19 lat i robi karierę na TikToku. Jej profil obserwuje już prawie 25 tysięcy osób. Od czasu, gdy ostatnio można było zobaczyć w mediach razem matkę i córkę, nastolatka mocno się zmieniła.

Fani niegdyś zwracali uwagę na to, że obie pani wyglądają bardzo podobnie, ale bardziej jak siostry. Dziś 19-latka jest krótkowłosą blondynką o dość wyzywającym stylu. Na jej TikToku można zobaczyć, jak zmieniła się przez te lata.

@zwiadrowana

lanita

♬ original sound – honeymoan

Podoba Wam się?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Edward Miszczak, Krzysztof Stanowski - fot. Podlewski AKPA, Instagram @krzysztof.stanowski

Afera z Janoszek trwa. Edward Miszczak krytykuje Stanowskiego. „On tego nie zrobił obiektywnie”

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio planuje operację plastyczną. „Ja bym chciała strasznie”. Co gwiazda chce zmienić?