w

Klaudia Halejcio planuje operację plastyczną. „Ja bym chciała strasznie”. Co gwiazda chce zmienić?

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio jest jedną z gwiazd, które cenią sobie szczerość i dystans do siebie. Aktorka nie boi się pokazywać w naturalnej odsłonie, ani mówić, co myśli. Tym razem zaskoczyła fanów, przyznając się, że chce poddać się operacji plastycznej.

Klaudia Halejcio jest znaną aktorką. Fani kojarzą ją z takich produkcji, jak Pierwsza miłość, Gierek czy Hotel 52. Gwiazda występowała także w programach tanecznych Dance Dance Dance i Taniec z gwiazdami. Pozostaje także aktywna w mediach społecznościowych.

Tam lubi dzielić się z fanami swoim życiem zawodowym i prywatnym. Znana jest z dużego dystansu do siebie. Nie boi się wygłupiać i być szczerą, co widać na jej parodiach i skeczach, które publikuje na swoim profilu. Ostatnio zaskoczyła fanów ponownie, uczciwie przyznając, że nie potępia operacji plastycznych. Sama nawet myśli od dłuższego czasu o takowej.

Klaudia Halejcio o operacji plastycznej

Gwiazda nie boi się mówić, co myśli i nie przejmuje się tak bardzo opiniami innych. Choć wiele osób postrzega ingerencje w urodę jako coś negatywnego i krytykuje osoby, które się decydują na takie zabiegi, aktorka przyznała, że sama myśli o operacji plastycznej.

Ja bym chciała strasznie zrobić biust – ja się mogę do tego przyznać – po ciąży. Jeśli ogląda mnie jakaś matka, to ja uważam, że powinni to na kasę chorych robić. Naprawdę. To jest niesprawiedliwe – wyznała w rozmowie z Party.pl

Halejcio chciałaby poprawić wygląd swojego biustu. Myśli o tym zabiegu już od dawna, ale dotychczas jeszcze się na niego nie zdecydowała. Jednak to nie krytyki społecznej się obawia, a samego zabiegu. Przyznała, że nie jest fanką nawet igieł.

Myślicie, że gwiazda się w końcu skusi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Katarzyna Pakosińska, Maja Pakosińska - fot. Instagram @katarzyna_pakosinska, TikTok @zwiadrowana

Katarzyna Pakosińska robi karierę w mediach społecznościowych. Jak dziś wygląda 19-latka?

Magda Mołek - fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek ma problemy ze zdrowiem. Pokazała kadry ze szpitala! „Trochę przedłuża się mój odpoczynek”