w

Magda Mołek ma problemy ze zdrowiem. Pokazała kadry ze szpitala! „Trochę przedłuża się mój odpoczynek”

Magda Mołek - fot. Instagram @magda_molek
Magda Mołek - fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek jest znaną dziennikarką i prezenterką. W swojej karierze jest też bardzo aktywna. Jednak na jakiś czas musi nieco zwolnić, gdyż ma problemy ze zdrowiem. Podzieliła się informacją w mediach społecznościowych.

Magda Mołek jest popularną dziennikarką w świecie show-biznesu od dawna. Najbardziej znana jest ze swoje własnego show W moim stylu, które prowadzi na kanale YouTube. Prowadzi tam wywiady z gośćmi na tematy bieżące, istotne, a często też niewygodne.

Prezenterka jest bardzo aktywna i w życiu zawodowym i prywatnym. Chętnie i często udziela się w mediach społecznościowych. Jednak ostatnio można było zauważyć spadek jej aktywności. Dziennikarka miała, jak się okazuje, przymusowy urlop. Wszystko z powodu problemów ze zdrowiem.

Magda Mołek ma kłopoty ze zdrowiem

Prezenterka postanowiła podzielić się z fanami zaskakującą informacją o stanie swojego zdrowia poprzez media społecznościowe. Okazuje się, że miała ostatnio problemy i konieczna okazała się u niej operacja. Kadrami ze szpitalnego łóżka pochwaliła się na relacji na Instagramie.

Obiecałam Wam dać znać, gdy będę wracać do pracy. Otóż, trochę przedłuża się mój „odpoczynek”, bo życie napisało swój scenariusz. Miałam leżeć i pachnieć (he he), ale konieczna była operacja. Wszystko jest już dobrze. Wracam do siebie, wracam do zdrowia, i wracam z przekonaniem, że nic nie ma większej wartości w życiu niż wierność sobie — napisała na Instagramie.

Na szczęście problem został już rozwiązany i celebrytka wraca teraz do pełni sił. Nie wiadomo jednak, co dokładnie jej dolegało. Fani pośpieszyli z życzeniami zdrowia i powrotu do kondycji w komentarzach.

  • Magda trzymaj się bardzo proszę.
  • Magda, wracaj do pełni zdrowia! Dużo siły!
  • Zdrówka Madziu.
  • Dużo zdrówka.
  • Dużo zdrowia i cierpliwości, ciało wie i zawsze się upomni o swoje.
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio planuje operację plastyczną. „Ja bym chciała strasznie”. Co gwiazda chce zmienić?

Renata Dancewicz - fot. Gałązka AKPA

Renata Dancewicz UCIEKŁA z restauracji! Aktorka nie zapłaciła rachunku. „Takie rzeczy się zdarzają”