w

Magda Mołek w ogniu krytyki. Nie wytrzymała. Ostro odpowiedziała na komentarz internautki. „Dla pani jestem PANIĄ MOŁEK”

Magda Mołek - fot. Instagram @magda_molek
Magda Mołek - fot. Instagram @magda_molek

Na Magdę Mołek w ostatnim czasie spadła spora krytyka, gdy nawiązała współpracę z marką luksusowych samochodów. Internauci nie szczędzili zaczepek i prześmiewczych komentarzy. Dziennikarka w końcu nie wytrzymała. Doszło do ostrej wymiany zdań.

Magda Mołek to popularna dziennikarka. Przez ponad dwie dekady pracowała w telewizji. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich formatów jak W roli głównej czy Dzień dobry TVN. Od pewnego czasu rozwija działalność w sieci, gdzie prowadzi kanał na YouTube.

Duże zasięgi w mediach społecznościowych dają szansę na dobre współprace. Reklamodawcy coraz częściej szukają promocji w sieci. Niestety niektóre reklamy, zamiast przynosić pozytywny efekt, działają na niekorzyść influencera. O tym przekonała się ostatnio Magda Mołek.

Magda Mołek ostro odpowiedziała na krytykę

Niedawno dziennikarka podjęła współpracę z marką luksusowych samochodów. Materiały sponsorowane promujące elektryczne samochody na jej profilu podzieliły internautów. W komentarzach pojawiło się sporo krytyki, z którą celebrytka musiała się zmierzyć.

Emocje wśród fanów wciąż nie opadły. Mołek opublikowała na Instagramie zdjęcie w koszulce z napisem „Wolność nie ma ceny”, a w komentarzach rozpętała się burza. Obserwatorzy zalali ją złośliwymi zaczepkami.

Ma cenę. Na przykład cenę reklamy – napisał jeden z internautów.

Dziennikarka nie unikała konfrontacji. W odpowiedziach pod tym komentarzem wywiązała się gorąca dyskusja o definicji wolności, do której powoli włączały się inne osoby.

Właśnie Mołek! Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia – napisała internautka.

To było dla niej za wiele. Stanowczo odpowiedziała na te słowa:

Dla pani jestem panią Mołek, gdyż się nie znamy. Natomiast mój punkt widzenia i siedzenia zależy WYŁĄCZNIE ode mnie, bo nie ma nic ważniejszego niż samostanowienie. Polecam z całego serca.

Ma rację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Julia Żugaj - fot. YouTube @juliazugaj

Julia Żugaj wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Influencerka odniosła się do plotek. Teraz już wszystko jasne? „Detektywi z TikToka na posterunku”

Dorota i Waldemar - fot. Instagram @c5waldi_passion_farmer

„Rolnik szuka żony”. Dorota stanęła w obronie mamy Waldemara. Wspomniała o Ewie. „Proszę mi tu nie zarzucać, że jestem nieszczera”