w

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tegoroczne święta spędzą BEZ DZIECI?! Mają konkretne plany

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA/Gałązka
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA/Gałązka

Jeden z tabloidów przekazał, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tegoroczne święta będą obchodzić wspólnie. Co ciekawe, nie planują zabierać ze sobą dzieci. Co z Helenką i Adamem?

Katarzyna Cichopek od marca tego roku regularnie pojawia się na pierwszych stronach gazet. Medialną nagonkę na celebrytkę zapoczątkowała informacja o jej rozstaniu z Marcinem Hakielem. Przez pewien czas oboje milczeli jak zaklęci na temat swojej relacji, jednak ostatecznie tancerz przerwał milczenie i podczas wizyty w studio Miasta kobiet wyznał, że w życiu aktorki pojawił się ktoś inny. Od tamtego momentu nie cichły spekulacje na temat jej bliskiej relacji z Maciejem Kurzajewskim, jednak i tym razem unikała tego tematu.

Długo jednak nie byli w stanie ukrywać się z łączącym ich uczuciem. Na początku października oficjalnie potwierdzili, że są parą.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela — napisała na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że swoją relację traktują bardzo poważnie. Mimo krótkiego stażu, tegoroczne święta planują spędzić razem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą święta bez dzieci?

Super Expressowi udało się ustalić, że zakochani mają już dokładny plan na drugą połowę grudnia. Tegoroczne święta planują spędzić za granicą. Nie wiadomo jednak, gdzie dokładnie chcą się wybrać. Być może będzie to kolejne święte miejsce?

Kasia i Maciek planują wyjazd na Boże Narodzenie. Nie chcieli jeszcze ujawnić, gdzie tym razem polecą. Ale chcą, żeby to były bardzo romantyczne święta. Zawsze ciekawie jest je spędzić w innym kraju. Kasia lubi wyjeżdżać na święta. To już tradycja, że w każdą Wielkanoc wyjeżdża gdzieś z dziećmi. Tak było w tym roku i tak samo będzie w kolejnym — zdradziła znajoma pary.

Można podejrzewać, że to będzie wypad we dwoje, a Adam i Helenka Boże Narodzenie spędzą z ojcem i jego nową partnerką, Dominiką. Podobno ich córki zaprzyjaźniły się i jak przekonuje tabloid, nie wyobrażają sobie, by spędzać święta oddzielnie.

Marcin z wielką przyjemnością zajmie się dziećmi w czasie świąt — czytamy na łamach Super Expressu.

Myślicie, że tym razem Kasia i Maciek będą na bieżąco relacjonować w sieci swój wypad?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska - fot. Instagram @wisniewska_pola

Michał Wiśniewski ujawnił płeć szóstego dziecka! Maluch spłatał rodzicom niezłego figla

Prowadząca show TTV została zatrzymana przez policję w Egipcie. „Kazali mi założyć stanik”. To nie wszystko!