w

Johnny Depp pozwał Amber Heard! Rozprawa będzie transmitowana na żywo. Ujawniamy, o co poszło i gdzie obejrzysz relację

Johnny Depp, Amber Heard
Johnny Depp, Amber Heard

To będzie wydarzenie roku! Johnny Depp i Amber Heard po raz kolejny spotkają się w sądzie. Tym razem proces będzie transmitowany na żywo. O co im poszło i gdzie obejrzysz relację?

Johnny Depp jest jednym z najsłynniejszych aktorów na świecie. Głośno o nim zrobiło się już w latach 80., gdy wystąpił w serialu 21 Jump Street. Największą popularność zdobył jednak dzięki roli w filmach Edward Nożycoręki, Charlie i fabryka czekolady, Jeździec bez głowy i serii Piraci z Karaibów, w których genialnie wcielił się w postać Jacka Sparrowa.

Depp od zawsze cieszył się ogromnym powodzeniem u kobiet. W 1983 roku ożenił się z Lori Anne Allison, jednak już dwa lata później wzięli rozwód. Później związał się z Kate Moss i Winoną Ryder, jednak i tym razem nie było im pisane szczęście. Wiele wskazywało na to, że zestarzeje się u boku Vanessy Paradis, z którą doczekał się dwojga dzieci: córki Lily-Rose Depp i syna Johna Christophera „Jacka” Deppa III. Nieoczekiwanie w 2012 roku porzucił kobietę. Fani byli w szoku, ponieważ dotychczas tworzyli naprawdę zgrane małżeństwo.

Nieco później media obiegła wieść o jego nowej wybrance, którą okazała się poznana trzy lata wcześniej aktorka Amber Heard. Wtedy jeszcze nie była tak popularna, jednak dzięki ślubowi z aktorem, który odbył się w 2015 roku, zaczęła pojawiać się na pierwszych stronach gazet. Ich małżeństwo trwało niespełna 1,5 roku.

Johnny Depp pozwał Amber Heard. Gdzie i kiedy transmisja na żywo?

Mimo że ich relacja trwała bardzo krótko, jak dotąd nie udało im się załatwić wszystkich spraw między sobą. Aktor był przekonany, że skoro ich małżeństwo trwało tylko 15 miesięcy, to sąd rozwiąże je w mgnieniu oka. W krótkim czasie okazało się, jak bardzo się przeliczył.

Amber Heard oskarżyła byłego męża o pobicie, a na dowód zdjęcie, na którym miała posiniaczoną twarz i rozciętą wargę trafiło na okładkę magazynu People. W wywiadzie opowiedziała o tym, jak Depp znęcał się nad nią psychicznie, bił ją, a także wszczynał domowe awantury, podczas których potrafił rzucać przedmiotami. Aktor w odwecie zarzucił jej, że miała problemy z agresją, manipulowała nim, a także wielokrotnie go zdradziła.

Na początku Johnny był na przegranej pozycji. O mały włos, a straciłby swojego Range Rovera, dwa Yorki, apartament w Los Angeles oraz 400 mln dolarów. W sprawę włączyły się Vanessa Paradis oraz ich córka Lily-Rose Depp, które poświadczyły, że nigdy nie miał skłonności do agresji, a także nie szczędziły pod jego adresem komplementów. Ostatecznie sprawa zakończyła się ugodą, a aktor przelał na konto byłej żony 7 mln dolarów. Heard krótko po tym wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że w ich relacji nigdy nie dochodziło do przemocy.

Nasz związek był bardzo namiętny i czasami niestabilny, ale zawsze związany miłością. Żadna ze stron nie postawiła fałszywych oskarżeń o korzyści finansowe. Nigdy nie było zamiaru wyrządzenia krzywdy fizycznej ani emocjonalnej. Amber życzy Johnny’emu wszystkiego najlepszego w przyszłości. Amber przekaże dochody z rozwodu na cele charytatywne.

Krótko po tym do sądu wpłynął kolejny pozew. Tym razem Depp oskarżył The Sun o zniesławienie, ponieważ tabloid nazwał go damskim bokserem i żonobijcą. Sprawę jednak przerwał.

Aktor nie pozostał także obojętny na wyznanie byłej żony. Oskarżył ją o zniesławienie i już 11 kwietnia rusza proces. 58-latek domaga się od Heard 50 mln dolarów. Tym razem będziemy mieli okazję obejrzeć wszystko na żywo na antenie Court TV. To będzie nie lada widowisko, ponieważ świadkami wezwanymi przez Amber będą James Franco i Elon Musk. W trakcie sąd ma też odczytać wiadomości, które aktorka wymieniała m.in.z Jamesem Wanem, Jasonem Mamoą, Johnnym Deppem, Jackiem Whitem, J.K. Rowling i Zackiem Snyderem.

Link do relacji na żywo znajdziecie tutaj. Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Magdalena Cielecka, Bartosz Gelner - fot. AKPA

Magdalena Cielecka pierwszy raz o relacji z młodszym o 16 lat partnerem. „Z jakiegoś powodu serce wybrało jego”

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska pokazała odmienioną twarz. Jest nie do poznania! Fani pieją z zachwytu: „Ładniejsza niż wszystkie Miss Świata”