w

Internauci grzmią na profilu Radosława Majdana. Poszło o „ocenzurowane” rodzinne zdjęcie!

Fot. Instagram - Radosław Majdan

W mediach społecznościowych na profilu Radosława Majdana rozpętała się burza. Gwiazdor postanowił w kontrowersyjny sposób wykadrować zdjęcie rodzinne.

Zbliżający się okres świąteczny, to dla celebrytów idealna okazja, by pokazać swoje zdjęcia z rodziną. Świąteczne sesje przeżywają prawdziwy bum, a do sieci trafiają kolejne piękne ujęcia, którymi fani mogą się zachwycać.

Radosław Majdan również nie chciał być gorszy i wrzucił na swój profil zdjęcie z Małgorzatą Rozenek oraz z… synem. Tak właśnie synem, a nie synami.

Oryginalne zdjęcie z sesji trafiło na profil Małgorzaty Rozenek już wcześniej. Widać na nim całą szczęśliwą rodzinkę. W jej ślady poszedł Radek, ale postanowił nieco wykadrować oryginalną fotografię. Uciął synów, którzy znajdowali się po obu stronach kwitnącej pary.

W komentarzach natychmiast zaczęła się burza. Internauci wytykają Majdanowi, że postąpił niestosownie. Oto niektóre z wpisów fanów:

  • Nieładnie tak z rodzinnego zdjęcia obciąć synów żony, wygląda to tak, jak by pan nie uważał za część rodziny. „
  • Masakra, że wyciął resztę dzieci„.
  • A reszta nie nadawała się na zdjęcie, że są wycięci?
  • Jak można obciąć focie ze swoimi dziećmi 🤦

Jesteśmy ciekawi, co wy sądzicie o takiej „korekcie zdjęcia rodzinnego”. Koniecznie podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Machine Gun Kelly dźgnął się nożem! Chciał zaimponować Megan Fox

Dla Natalii Siwiec zima bez alkoholu nie istnieje?! To dopiero dobre!