w

Machine Gun Kelly dźgnął się nożem! Chciał zaimponować Megan Fox

fot. YouTube & Instagram screenshot

Colson Baker, szerzej znany jako Machine Gun Kelly, podczas środowego wystąpienia w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” podzielił się niezwykłą wpadką. Piosenkarz podczas próby zrobienia wrażenia na Megan Fox… dźgnął się kiedyś nożem.

 Megan Fox i Machine Gun Kelly po raz pierwszy poznali się na filmowym planie „Midnight in the Switchgrass”. 

W środę 1 grudnia muzyk wystąpił w amerykańskim talk show i podzielił się paroma ciekawymi historiami. MGK mówił między innymi o pewnej nocy pełnej nieszczęść.

„To była po prostu pechowa noc” – muzyk odpowiedział Jimmy’emu Falonowi, po tym jak komediant poruszył temat historii, którą opowiedział mu Pete Davidson podczas swojego pojawienia się w programie. 

Davidson ujawnił, że Kelly mocno posiniaczył sobie kość ogonową, po tym jak we dwójkę spadli ze sceny podczas występu w programie rozrywkowym „Saturday Night Live.” 

Baker powiedział, że jego kość ogonowa nie była jedyną częścią ciała, która ucierpiała felernej nocy i zdecydował się na opowiedzenie, co się wtedy stało.

W tym czasie dopiero zaczynał spotykać się z Megan Fox i chciał jej zaimponować. Colson zadecydował, że wykona kilka tricków nożem, który dostał od swojego przyjaciela Travisa Barkera. Kelly przyznał, że wyrzucił nóż w powietrze i zamiast obserwować lecące ostrze, zagapił się na Fox. 

„Ta jest od wbitego noża” – powiedział Kelly, podczas gdy pokazywał bliznę Jimmiemu.  – „Bo wiesz, po tym jak wyrzucisz nóż do góry, musisz jeszcze go złapać. A ja zapatrzyłem się na nią i zanim się zorientowałem, ostrze wystawało z mojej ręki!” – dodał celebryta.

„Następnego poranka, po tym, gdy Fox już wyszła, popatrzyłem na zranioną rękę i pomyślałem – „WOW, potrzebuję szybko iść po szwy” – mówił Kelly.

Fox w tym czasie była związana małżeństwem z Brianem Austinem Greenem, lecz złożyła wniosek o rozwód w listopadzie 2020 roku.  

Machine Gun Kelly opowiada historię na kanale The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”

Źrodło: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon ; instagram –  machinegunkelly & meganfox; foxnews

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Edyta Górniak atakuje Małgorzatę Rozenek! „Sól fizjologiczna nie podnosi odporności skutecznie”

Internauci grzmią na profilu Radosława Majdana. Poszło o „ocenzurowane” rodzinne zdjęcie!