w ,

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Grichka Bogdanoff nie żyje, a jego brat trafił do szpitala. Wiadomo, na co zmarł znany z operacji plastycznych gwiazdor

fot. YouTube & Instagram screenshot

Grichka Bogdanoff, gwiazdor francuskiej telewizji i miłośnik operacji plastycznych, zmarł we wtorek po ponad dwutygodniowej walce z COVID-19. Na oddział intensywnej terapii z zakażeniem koronawirusem trafił również jego brat bliźniak. Czy byli zaszczepieni?

Grichka Bogdanoff i Igor Bogdanoff to bracia bliźniacy, którzy popularność zdobyli prowadząc francuskie programy popularnonaukowe. Grichka był ekspertem z fizyki teoretycznej, a Igor doktorem matematyki. Bracia w równym stopniu uwielbiali operacje plastyczne.

Informacja o śmierci celebryty

Informacje o śmierci Grichki podała jako pierwsza gazeta Le Monde. Według informacji dziennika, Bogdanoff trafił na oddział intensywnej terapii 15 grudnia z objawami koronawirusa. Tego samego dnia do szpitala Georges-Pompidou z koronawirusem trafił też brat Grichki.

Celebryta zmarł we wtorek w wieku 72 lat, a według źródła bliskiego braciom, bliźniacy nie zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19.

– „Otoczony miłością rodziny i bliskich Grichka Bogdanoff odszedł w spokoju, by dołączyć do swoich gwiazd” – przekazał agent braci Bogdanoff. 

Przeszłość braci

Bliźniacy urodzili się w arystokratycznej rodzinie należącej do klanu Osten-Sacken-Bogdanoff. Ojcem braci był rosyjski malarz. Bliźniacy byli autorami publikacji naukowych, a w szczytowym okresie kariery uznawano ich za najprzystojniejszych mężczyzn francuskiej telewizji.

Bracia prócz prowadzenia programów naukowych byli też znani z poważnego uzależnienia od operacji plastycznych, które w radykalny sposób zmieniły ich wygląd. Grichka zmarł bezpotomnie, a jego brat ma z kolei czterech synów i dwie córki. Z uwagi na mocno przerobione twarze, stali się również bohaterami memów.


Źródła: Instagram – bogdanoff ; Le Monde

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Youtuberka Szusz została oszukana przez byłego męża!? „Teraz muszę zapłacić za naiwność”

Betty White zdradza sekret swojej diety i długowieczności w oczekiwaniu na 100. urodziny