w ,

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Grichka Bogdanoff nie żyje, a jego brat trafił do szpitala. Wiadomo, na co zmarł znany z operacji plastycznych gwiazdor

fot. YouTube & Instagram screenshot

Grichka Bogdanoff, gwiazdor francuskiej telewizji i miłośnik operacji plastycznych, zmarł we wtorek po ponad dwutygodniowej walce z COVID-19. Na oddział intensywnej terapii z zakażeniem koronawirusem trafił również jego brat bliźniak. Czy byli zaszczepieni?

Grichka Bogdanoff i Igor Bogdanoff to bracia bliźniacy, którzy popularność zdobyli prowadząc francuskie programy popularnonaukowe. Grichka był ekspertem z fizyki teoretycznej, a Igor doktorem matematyki. Bracia w równym stopniu uwielbiali operacje plastyczne.

Informacja o śmierci celebryty

Informacje o śmierci Grichki podała jako pierwsza gazeta Le Monde. Według informacji dziennika, Bogdanoff trafił na oddział intensywnej terapii 15 grudnia z objawami koronawirusa. Tego samego dnia do szpitala Georges-Pompidou z koronawirusem trafił też brat Grichki.

Celebryta zmarł we wtorek w wieku 72 lat, a według źródła bliskiego braciom, bliźniacy nie zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19.

– “Otoczony miłością rodziny i bliskich Grichka Bogdanoff odszedł w spokoju, by dołączyć do swoich gwiazd” – przekazał agent braci Bogdanoff. 

Przeszłość braci

Bliźniacy urodzili się w arystokratycznej rodzinie należącej do klanu Osten-Sacken-Bogdanoff. Ojcem braci był rosyjski malarz. Bliźniacy byli autorami publikacji naukowych, a w szczytowym okresie kariery uznawano ich za najprzystojniejszych mężczyzn francuskiej telewizji.

Bracia prócz prowadzenia programów naukowych byli też znani z poważnego uzależnienia od operacji plastycznych, które w radykalny sposób zmieniły ich wygląd. Grichka zmarł bezpotomnie, a jego brat ma z kolei czterech synów i dwie córki. Z uwagi na mocno przerobione twarze, stali się również bohaterami memów.


Źródła: Instagram – bogdanoff ; Le Monde

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Co myślisz?

Napisane przez Maciej

Youtuberka Szusz została oszukana przez byłego męża!? “Teraz muszę zapłacić za naiwność”

Betty White zdradza sekret swojej diety i długowieczności w oczekiwaniu na 100. urodziny