w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Youtuberka Szusz została oszukana przez byłego męża!? „Teraz muszę zapłacić za naiwność”

fot. Instagram screenshot

Weronika Jagodzińska, szerzej znana jako Szusz, żałuje, że nie podpisała z byłym mężem intercyzy. Z partnerem vlogerka rozstała się w lipcu, a teraz przyznaje, że były ukochany ją oszukał.

Szusz jest internetową twórczynią i blogerką, która w serwisie YouTube doczekała się blisko dwustu siedemdziesięciu tysięcy subskrybentów. Na Instagramie obserwuje ją ponad sto czterdzieści tysięcy osób.

W lipcu Szusz za pomocą wrzuconego do sieci filmu poinformowała, że rozstaje się z mężem. Weronika często relacjonowała rozstanie i powrót do bycia singielką na swoim kanale.

W niedzielę Szusz publicznie przyznała, że były mąż ją oszukał. Okazuje się, że vlogerka wpadła w problemy z powodu niepodpisania intercyzy. Weronika wyznała, że Tomek (były mąż) nie chce dotrzymać obietnic związanych z ich wspólnymi nieruchomościami i oddać jej pieniędzy.

– „To mieszkanie kupiliśmy na kredyt, nie będąc jeszcze małżeństwem. W tamtym czasie ja zarabiałam dużo więcej. Wiem, że niektórzy mają problem z tym, że o tym mówię, ale tak było i nie zamierzam przepraszać. Ja nas utrzymywałam. Ja ten kredyt sama bym dostała bez problemu, Tomek by go nie dostał” 

YouTuberka wyznała, że teraz były mąż nie chce jej oddać pieniędzy i udaje, że wcale nie obiecywał się dołożyć. Szusz mówi też, że przez lata była ofiarą gaslightingu (szczególna forma manipulacji).

– „I pamiętam jak siedziałam z przyjaciółką i ona powiedziała: „Proszę cię, nie rób tego”, a ja jej powiedziałam: „Ja go kocham, wierzę w ten związek, chcę z nim być, ja chcę to zrobić”. Minęło kilka lat i mówię mu: „Miałeś mi oddać pieniądze”, a on do mnie mówi: „Ja nigdy niczego takiego nie powiedziałem”. I mówię do niego, że wydałam 250 tysięcy na remont, a on: „Nie, na pewno tyle nie wydałaś”.

Weronika powiedziała też o domu na Mazurach, za który eksmąż miał oddać jej pieniądze po tym, jak sprzeda mieszkanie.

– „Byliśmy już małżeństwem i chciałam kupić dom na Mazurach. Teoretycznie kupiliśmy, ale tak naprawdę ja kupiłam. Chciałam kupić dom na Mazurach, miałam na to oszczędności jeszcze sprzed ślubu. Mam na to pokwitowania z banku, nie wymyśliłam sobie tego. I co? „Kupmy go na pół, sprzedam mieszkanie i ci oddam”. Zapłaciłam za dom w gotówce, po raz kolejny w akcie notarialnym oboje byliśmy właścicielami. I wiecie, jak to jest, jak się nie ma intercyzy, przy rozwodzie wszystko jest na pół. Teraz muszę zapłacić Tomkowi za swoją naiwność” – żali się Szusz.

Szusz przekonuje, że w opinii psycholog „przez 10 lat była w bardzo przemocowym związku.” YouTuberka zarzekła się też, że prócz rozprawy w sadzie, już nigdy nie chce zobaczyć Tomka.

– „Teraz widzieliśmy się przedostatni raz w życiu. Jeszcze raz się zobaczymy na sali sądowej i on mnie nigdy więcej nie zobaczy. Zablokowałam go wszędzie” – mówi pokrzywdzona vlogerka.

Współczujecie Weronice? Co sądzicie o podziale majątku przy rozstaniu?

Źródła: Instagram – szusz1313 ; YouTube – szusz

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Alan z „Warsaw Shore” zaatakował Mateusza Murańskiego! Awantura za kulisami! [WIDEO]

Grichka Bogdanoff nie żyje, a jego brat trafił do szpitala. Wiadomo, na co zmarł znany z operacji plastycznych gwiazdor