w , ,

Betty White zdradza sekret swojej diety i długowieczności w oczekiwaniu na 100. urodziny

fot. YouTube & Instagram screenshot

Betty White już niedługo będzie obchodzić setną rocznicę urodzin. Jest to wiek, którego udaje się dożyć tylko nielicznym, więc gwiazda została zapytana o sekrety swojej długowieczności. Zazdrościcie jej poczucia humoru?

Urodzona 17 stycznia 1922 roku Betty White jest znana jako optymistka i doświadczona aktorka. Betty po raz pierwszy przed kamerą wystąpiła w latach czterdziestych, a jej kariera trwa do dzisiaj.

Betty jest znana jako pierwsza kobieta, która wyprodukowała sitcom i jedna z pierwszych przedstawicielek płci pięknej, które miały kontrolę nad produkcją zarówno przed, jak i za kamerą.

Aktorka podczas swojej kariery otrzymała aż osiem nagród Emmy, trzy nagrody American Comedy Awards oraz trzy nagrody Grammy. Betty swoją gwiazdę na chodniku sławy otrzymała już w 1988 roku.

Sekrety długiego i szczęśliwego życia Betty White

Gwiazda w wywiadzie dla magazynu „People” została zapytana, jak wygląda jej dieta.

– „Staram się unikać czegokolwiek zielonego” – zażartowała 99 latka – „Jak na razie działa„.

White wyznała, że długowieczności sprzyja bycie optymistką, a taka się już urodziła. Jeff Witjas, który jest długoletnim przyjacielem i agentem Betty tak opisał aktorkę:

– „Betty żyje szczęśliwym życiem. Ona zawsze w pierwszej kolejności myśli o innych i utrzymuje pozytywny stan ducha” – powiedział.

W 2018 roku, gwiazda powiedziała, że sekretem jej długowieczności i szczęścia jest natomiast wódka i hot dogi. „Właśnie w takiej kolejności.”

Betty lubi oglądać dokumenty o zwierzętach, grać w planszówki, rozwiązywać krzyżówki, oglądać golfa oraz karmić kaczki, które przychodzą pod jej dom. Jest też znana z wspierania organizacji zajmujących się zwierzętami.

– „Plusem mojego wieku jest to, że nie musze się nikogo pytać o pozwolenie na późne pójście spać” – mówiła w dniu 99 urodzin agencji Associated Press.

Betty White pochodzi ze stanu Illinois. Betty wyszła za mąż w 1963 roku, ale niestety, jej ukochany Allen Ludden zmarł w 1981 roku.

Co sądzicie o nastawieniu Betty do życia?

Źródła: People ; Foxnews ; Instagram – bettymwhite

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Grichka Bogdanoff nie żyje, a jego brat trafił do szpitala. Wiadomo, na co zmarł znany z operacji plastycznych gwiazdor

Don Kasjo odchodzi z FAME MMA i tworzy konkurencję! „Planowałem to już po…”