w ,

Igor Bogdanoff nie żyje. Zmarł na COVID-19 kilka dni po swoim bracie. Wiadomo, czy byli zaszczepieni

fot. Instagram screenshot

Znani jako miłośnicy medycyny estetycznej bracia Bogdanoff zmarli na COVID-19 w odstępie kilku dni. 28 grudnia 2021 r. odszedł Grichka, a 3 stycznia Francję zszokowała wiadomość o śmierci Igora. Wiadomo, czy bliźniacy byli zaszczepieni.

W wieku 72 lat zmarł Igor Bogdanoff, drugi z francuskich bliźniaków znanych z prowadzenia programów popularnonaukowych oraz zamiłowania do operacji plastycznych. Igor był doktorem matematyki, a jego brat Grichka był ekspertem z fizyki teoretycznej.

– „W spokoju i miłości, otoczony dziećmi i rodziną, Igor Bogdanoff odszedł w stronę światła w poniedziałek 3 stycznia” – podał w oświadczeniu agent Igora.

Zaledwie sześć dni wcześniej odszedł bliźniak gwiazdora, Grichka Bogdanoff. Obaj bracia z objawami koronawirusa trafili na oddział intensywnej terapii szpitala Georges-Pompidou 15 grudnia.

Grichka zmarł bezpotomnie, a Igor osierocił czterech synów i dwie córki. Według źródła z bliskiego otoczenia celebrytów, bracia nie byli zaszczepieni na COVID-19.

Przeszłość braci

Bliźniacy urodzili się w arystokratycznej rodzinie należącej do klanu Osten-Sacken-Bogdanoff. Ojcem braci był rosyjski malarz. Bliźniacy byli autorami publikacji naukowych, a w szczytowym okresie kariery uznawano ich za najprzystojniejszych mężczyzn francuskiej telewizji.

Bracia prócz prowadzenia programów naukowych byli też znani z poważnego uzależnienia od operacji plastycznych, które w radykalny sposób zmieniły ich wygląd. Z uwagi na mocno przerobione twarze, stali się również bohaterami internetowych memów.

Źródła: Instagram – bogdanoffi ; Le Monde

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maffashion uderza w leniwych turystów! „Nie możecie sobie odmówić tej przyjemności męczenia zwierząt? „

Salma Hayek delektuje się kawą w odsłaniającym stroju kąpielowym. Fani są zachwyceni!