w

HahaHaha

Ewa Kasprzyk uległa wypadkowi podczas urlopu w Tajlandii. Ma poparzoną buzię! „Czy będę jeszcze mogła grać tą twarzą?” [ZDJĘCIA]

Ewa Kasprzyk - fot. Instagram @ewa.kasprzyk
Ewa Kasprzyk - fot. Instagram @ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk wraz z partnerem wybrali się na urlop do Tajlandii. Niestety w trakcie podróży doszło do wypadku, przez który ma poparzoną twarz. Aktorka wszystko zrelacjonowała w sieci. Co się stało?

Ewa Kasprzyk to jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych i teatralnych w kraju. Pierwszy raz na szklanym ekranie pojawiła się w 1985 roku. Wcieliła się wówczas w postać Kwiryny w filmie Dziewczęta z Nowolipek. Największą rozpoznawalność zapewnił jej Kogel-mogel i Galimatias, czyli kogel-mogel II, które doczekały się kontynuacji.

Prywatnie także świetnie jej się wiedzie. W 2019 roku rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem, z którym pozostawała w związku małżeńskim przez 36 lat. Krótko po tym związała się z Michałem Kozerskim, z którym połączyło ją nie tylko płomienne uczucie, ale i poczucie humoru oraz pasja do podróżowania. Ostatnio wybrali się razem do Tajlandii, co skrupulatnie relacjonują w mediach społecznościowych.

Ewa Kasprzyk uległa wypadkowi podczas urlopu w Tajlandii

Podczas zagranicznego wyjazdu zakochani oddają się wielu przyjemnościom i nie mogą narzekać na nudę. Ewa zaczęła nawet trenować muay thai pod okiem lokalnego trenera i coraz lepiej radzi sobie na macie.

Niestety ostatnio los jej nie sprzyjał i podczas kąpieli w lazurowych wodach Morza Andamańskiego doznała całkiem poważnego wypadku. Okazuje się, że w wodzie natknęła się na meduzę i ma poparzoną twarz.

Meduza na mojej drodze morskiej, bardzo nieprzyjemna sytuacja — napisała.

Gwiazda natychmiast udała się po pomoc medyczną, a jej partner wszystko zrelacjonował na Instagramie. Na krótkim wideo widzimy, jak aktorka leży w stroju kąpielowym na ławce, a tuż obok niej kręci się Tajka, która obłożyła oparzenia zielonymi listkami. Kasprzyk i Kozerski nie tracili jednak poczucia humoru i z cały czas żartowali z tej sytuacji.

Uwaga, czy będę mogła jeszcze grać tą twarzą? Czy będę grała z zasłoniętą? – dopytywała.

Jej partner zasugerował, że oczywiście, będzie mogła grać, ale obcych [kosmitów – przyp. red.]. Ten pomysł rozbawił Ewę, która się głośno roześmiała.

Życzymy Ewie szybkiego powrotu do formy. Chcielibyście zobaczyć ją w roli kosmitki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Lindsay Lohan - fot. Instagram @lindsaylohan

Lindsay Lohan jest W CIĄŻY! Aktorka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. „Czujemy się błogosławieni”

Żebrowska dowiedziała się, że „nie ma wstydu” i „nie zasłużyła na takiego męża”. Odpowiedziała w humorystyczny sposób