w

Ewa Kasprzyk z córką zrobiły furorę na evencie znanej kliniki medycyny estetycznej. Gosia tak schudła, że ciężko ją rozpoznać! (FOTO)

Ewa Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz - fot. Piętka Mieszko, Jacek Kurnikowski/AKPA
Ewa Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz - fot. Piętka Mieszko, Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Kasprzyk wraz z córką pojawiła się na evencie znanej kliniki medycyny estetycznej. Panie zrobiły ogromną furorę, ale oczy wszystkich zwrócone były na Małgorzatę Bernatowicz, która przeszła niebywałą metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Ewa Kasprzyk to popularna aktorka, która na swoim koncie ma dziesiątki ról w popularnych produkcjach. Prywatnie jest też mamą Małgorzaty Bernatowicz, która jest owocem jej małżeństwa z Jerzym Bernatowiczem. Kobieta przyszła na świat w 1987 roku. Podobnie jak znana matka, ruszyła na podbój świata show-biznesu. Pod pseudonimem Carmell realizuje się jako wokalistka. Widzowie mogą ją kojarzyć z programu The Voice od Poland, który próbowała przed laty zawojować. Niestety odpadła na etapie bitew, ale to nie przekreśliło jej marzeń o wielkiej karierze.

Bernatowicz ma za sobą trudny czas. W wywiadzie dla Gali wyznała, że zmaga się z depresją, z którą nie była sobie w stanie poradzić. Mimo ogromnego wsparcia rodziny i lekarzy długo nie mogła stanąć na nogi.

Przez wiele lat zmagałam się z bardzo ciężką depresją. To był koszmarny okres. Naprawdę nie potrafiłam sobie pomóc. A tym bardziej inni. Mama, lekarze, przyjaciele. Teraz, gdy jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, to umiem układać relacje z ludźmi, bo sama ze sobą się porozumiałam. Wszystko się polepsza. Nie tylko kontakt z mamą — tłumaczyła.

Faktycznie relacje pań uległy poprawie i we wtorkowe popołudnie pojawiły się razem na evencie znanej kliniki medycyny estetycznej.

Córka Ewy Kasprzyk bardzo schudła. Jak teraz wygląda?

Aktorka wraz z utalentowaną córką we wtorek pojawiła się na evencie, na którym mogliśmy zobaczyć odmienioną sylwetkę Małgorzaty. Z uwagi na problemy zdrowotne, nabawiła się sporej nadwagi i mimo ogromnych starań miała problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów.

Małgosia waży ponad 100 kilo i nie może pozbyć się nadwagi. Ewa zaprowadziła ją nawet do swojego dietetyka, wspólnie z nią ćwiczy na siłowni. Niestety waga dziewczyny ani drgnie — powiedziała magazynowi Na Żywo znajoma Kasprzyk.

Najnowsze zdjęcia pokazują, że ma to już za sobą. W ostatnim czasie sporo schudła, a z informacji przekazanej przez reprezentantkę kliniki wynika, że poddała się nowoczesnemu zabiegowi, który jej to ułatwił.

Efekty widać gołym okiem i w pierwszej chwili aż trudno rozpoznać Bernatowicz. Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej i dajcie znać, jak oceniacie jej przemianę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Robert Karaś nie poddał się i pobił rekord świata. Teraz ujawnił, kiedy miał najtrudniejszy moment: „Byłem złamany”

Tiktokerka pozwała swoich rodziców, bo „przyszła na świat”. Teraz tłumaczy się z własnych dzieci