w

Lindsay Lohan jest W CIĄŻY! Aktorka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. „Czujemy się błogosławieni”

Lindsay Lohan - fot. Instagram @lindsaylohan
Lindsay Lohan - fot. Instagram @lindsaylohan

Lindsay Lohan jest w ciąży! Aktorka zapowiedziała życiowe zmiany publikując w sieci wyjątkowe zdjęcie.

Lindsay Lohan w przeszłości była jedną z najpopularniejszych dziecięcych aktorek na świecie. Na szklanym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w wieku 3 lat, a krótko po tym jej kariera zaczęła nabierać tempa. Największą rozpoznawalność zagwarantował jej film Nie wierzcie bliźniaczkom, w którym wcieliła się w postaci sióstr Hallie Parker i Annie James. Choć wiele wskazywało na to, że ma przed sobą świetlaną przyszłość, jej kariera legła w gruzach po wystąpieniu w filmach Rozdział 27 oraz Wiem, kto mnie zabił. Obie produkcje okazały się komercyjną klapą, a rok później dostała Złotą Malinę w kategorii najgorsza aktorka za rolę w drugim tytule.

Mniej więcej w tym okresie artystka zaczęła wdawać się w głośne skandale, które zaczęły pogrążać ją w oczach dawnych fanów. Skończyło się na tym, że w 2010 roku wylądowała w więzieniu! Po odsiedzeniu 90 dni za kratami kolejne 3 miesiące spędziła na odwyku.

Lindsay Lohan jest w ciąży

Na szczęście Lindsay udało się wyjść na prostą. Po zakończonym leczeniu wyprowadziła się do Dubaju i zaczęła unikać blasku fleszy. Tam zaczęła podbijać branżę hotelarską oraz spotkała miłość życia – Badera Shammasa. Zakochani zaręczyli się 11 listopada 2021 roku, ale jak dotąd nie wzięli ślubu.

Okazuje się, że nim staną na ślubnym kobiercu, w ich życiu zajdzie prawdziwa rewolucja. We wtorek 14 marca aktorka opublikowała na Instagramie nowy post, w którym ogłosiła, że wraz z narzeczonym spodziewają się pierwszego dziecka.

Jesteśmy błogosławieni i podekscytowani!

Post opatrzyła zdjęciem białych śpioszków z napisem już wkrótce.

Pod publikacją wprost zaroiło się od komentarzy z gratulacjami, do których my też się przyłączamy. Kto wie, być może dziecko Lohan zaprzyjaźni się z synkiem Paris Hilton, w końcu kiedyś były nierozłączne, a kilka miesięcy temu udało im się wreszcie pogodzić.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tomasz Torres, Paulina Łaba-Torres - fot. Instagram @tomektorres

Tomasz Torres z Afromental zostanie TATĄ! Żona muzyka pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek [ZDJĘCIA]

Ewa Kasprzyk - fot. Instagram @ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk uległa wypadkowi podczas urlopu w Tajlandii. Ma poparzoną buzię! „Czy będę jeszcze mogła grać tą twarzą?” [ZDJĘCIA]