w

Esmeralda Godlewska jest W CIĄŻY! Celebrytka ogłosiła radosną nowinę we wzruszający sposób

Esmeralda Godlewska - fot. Instagram @esmeraldagodlewska_official
Esmeralda Godlewska - fot. Instagram @esmeraldagodlewska_official

Esmeralda Godlewska jest w ciąży! Zaledwie kilka tygodni po serii operacji plastycznych poinformowała fanów, że wraz z obecnym partnerem spodziewają się dziecka. Radosną nowinę przekazali we wzruszający sposób.

Esmeralda Godlewska zaczęła zdobywać popularność około pięciu lat temu. To właśnie wtedy w internecie zaczęły pojawiać się nagrywane przez nią i jej siostrę covery znanych utworów. Największy rozgłos przyniosło im wykonanie piosenki Pada śnieg, które do teraz cieszy się sporą popularnością w sieci.

Budzące kontrowersje kobiety w krótkim czasie dorobiły się grona fanów i hejterów, którzy od kilku lat przyglądają się ich poczynaniom w sieci. W międzyczasie wzięły udział w kilku głośnych skandalach, na przemian znikały w tajemniczych okolicznościach, a Esmeralda stoczyła nawet walkę w oktagonie. Zarzuciła w końcu pomysł o występach na scenie i skupiła się na działalności internetowej.

Esmeralda Godlewska jest w ciąży

W ostatnim roku w życiu Godlewskiej zaszło sporo zmian. To właśnie wtedy szczęśliwa ogłosiła, że jest zakochana. Na swojego obecnego partnera natknęła się podczas zakupów.

Spotkaliśmy się w sklepie spożywczym, gdy niechcący trącił mój wózek, w którym rozbiły się jajka. Zaproponował, że je odkupi i zrobi lepsze drugie wrażenie, zapraszając mnie na kawę… To wszystko jest jeszcze bardzo świeże. Nie chcę zapeszać, ale jestem szczęśliwa. Im jestem starsza, tym coraz ciężej jest mi otworzyć się na miłość i związek, ale Mikołaj jest naprawdę niesamowity i ma dobre serce. Przy nim czuję się bezpiecznie i swobodnie, co jest dla mnie bardzo ważne — powiedziała Pudelkowi.

Od tamtego momentu ich uczucie zaczęło rozkwitać i stali się wręcz nierozłączni. Wspomniany Mikołaj często towarzyszy jej na nagraniach publikowanych na Instagramie i można odnieść wrażenie, że są w sobie naprawdę bardzo zakochani.

Nie tak dawno temu Esmeralda wykonała kilka zabiegów w tureckiej klinice, które zasponsorowała jej Laluna. Zaledwie kilka dni temu pochwaliła się efektami przemiany, ale niedługo nacieszy się nową sylwetką, ponieważ właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Na Instastories udostępniła krótkie nagranie, na którym widzimy, jak trzyma Mikołaja za rękę, a po chwili pokazuje do kamery pozytywny test ciążowy. Wiadomość tą potwierdziła w rozmowie z Pudelkiem.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jerry Springer nie żyje - fot. screenshot YouTube @JerrySpringerTV

Jerry Springer nie żyje. Gospodarz jednego z najpopularniejszego talk-show na świecie odszedł w wieku 79 lat

Magda Pyznar - fot. materiały prasowe, screenshot YouTube @MTVPolska

Gwiazda „Warsaw Shore” wydała książkę! Magda Pyznar budziła kontrowersje i zatracała się na imprezach. Dziś pisze bestsellery